لغو نهایی: نهایی توضیح داده شده و به س moreالات بیشتری پاسخ داده شده است


نیکول کیدمن در نقش گریس فریزر در فیلم Undoing. به نظر می رسد که ازدواج برای او چندان خوب نبوده است.

HBO

مینی سریال HBO لغو، با بازی نیکول کیدمن و هیو گرانت در نقش یک زوج ثروتمند Upper East Side که در یک مشکل بزرگ حقوقی حضور داشتند ، پایان یافت. پس از شش قسمت از تئوری های بی پایان در اینترنت در مورد اینکه چه کسی النا آلوس را کشت و چرا ، سرانجام در آخرین قسمت یکشنبه از خونین حقیقت ، هویت قاتل را فهمیدیم. اما این بدان معنا نیست که تک تک س raisedالات مطرح شده توسط هیجان انگیز فراتر از یک تردید منطقی پاسخ داده شود. حتی نزدیک نیست

بیایید مانتوهای روان خود را به سبک استیوی نیکس بپوشیم ، در پارک مرکزی (به طرز عجیبی خالی) قدم بزنیم و غرق شویم ، درست است؟

توجه: اسپویلرهای بزرگ و بزرگ رو به جلو. واقعاً ، واقعاً بزرگ ، از جمله بزرگترین مجموعه.

چه کسی النا آلوس را کشت؟

مخاطب انواع ایده ها را داشت ، اما در نهایت جواب درست زیر بینی ما بود. قاتل شوهر گریس ، جاناتان فریزر ، آنکولوژیست اطفال است که به جرم قتل معشوقش محاکمه می شود. او مادر بیمار سابق خود میگل – و دختر خودش بود.

افشاگری که وی پس از مشاجره ای انجام داد که آلوس را به قتل رساند و به همان اندازه واضح بود که تکان دهنده بود. او همچنین سیمان این نمایش را به عنوان یک تریلر روانشناختی بیش از آنچه که بسیاری از بینندگان از رمان های معمایی اقتباس شده انتظار دارند ، نشان می دهد.

“من عاشق این هستم که به عنوان مخاطب ، همه ما خیلی عادت داریم که الاغ وحشی را اداره کنیم” یک توییت بیننده. “کاری که Undoing برای فریب دادن ما انجام می داد این بود که مستقیم شلیک کند.”

ما امیدواریم که همه شخصیت های دروغین متهم در دادگاه افکار عمومی بتوانند عذرخواهی مخاطبان تحریک کننده را بپذیرند. من می خواهم از سیلویا (لیلی ربه) به دلیل پیشنهاد اینکه او بدترین دوست تاکنون خواهد بود ، ابراز تاسف کنم. (عکسهای زیادی وجود داشت که به نظر می رسید می گوید: “به من نگاه کن! من یک سرنخ هستم!” درس علوم.)

دیوید ای کلی ، تهیه کننده اجرایی به TVLine گفت: “هنگام طراحی قسمت ها ، ما از مردم دعوت کردیم تا با تعصب و کنجکاوی و نسخه واقعی خود بازی کنند.” “صحنه هایی با سیلویا وجود داشت که به عمد مرموز بود ، اما هرگز بخشی از طرح اصلی نبود که او بخشی از جنایت باشد.”

این لغو بر اساس فیلم ژان هانف کورلیتز است که شما باید می دانستید. و فقط از این عنوان احتمالاً باید. پس چرا ما این کار را نکردیم؟ و …

چرا بود رحمت خیلی کور به حقیقت؟

عمیق ، عمیق ، آه ، انکار بسیار عمیق. اگرچه یک روانشناس بالینی تحصیل کرده هاروارد که به عنوان یک متخصص در مطالعه مردم شناخته می شد ، برای او کاملاً تکان دهنده بود که علائم رو به رشد اجتماعی بودن همسر محبوبش را جذب کند (از جمله صریح ترین ، فاش بودن او وقتی خواهر کوچکش قبل از آن سال به طرز غم انگیزی درگذشت صفر نشان داد). بنابراین ، گریس برای محافظت از خود ، ازدواج ، پسرش و مفروضات اساسی اش در مورد مردم و تقریباً کل جهان ، خود را در وضعیت انکار نگه می دارد – در حالی که دیگر به راحتی تحمل نمی کند.

قدرت نمایش این است که باعث می شود بینندگان نسبت به حقیقت درمورد Jonathan به عنوان Grace بی میل باشند – و ما حتی با این پسر ازدواج نکرده ایم.

هیچ کس نمی خواهد باور کند کسی که زندگی خود را وقف شفا کرده است می تواند زندگی را خیلی بی پروا و بی رحمانه انجام دهد. و همانطور که گریس در همان اوایل به بیش از یک بیمار پیشنهاد می کند ، ذهن می تواند برای رد اطلاعات مغایر با حقایقی که ما نمی خواهیم ببینیم ، دست به هر کاری بزند ، به ویژه هنگامی که این حقایق مربوط به عزیزان باشد.

به علاوه ، بیایید با آن روبرو شویم. جاناتان با دستکاری استادانه هیو گرانت همچنین جذابیت جذاب را در آن شیوه خاص هیو گرانت- A ، تحریف شده ، عاشقانه ، جلب می کند. لهجه جذاب انگلیس احتمالاً لطمه ای هم نزده است. تا 10 یا 15 دقیقه پایانی فینال ، هنوز باور کردن که جاناتان به دروغ متهم شده است ، آسان بود – تا اینکه در ترسناکترین سفر پدر و پسر با هنری به راه افتاد و با هر انحراف دیوانه شد. خانواده SUV.

noa-pola-Nicole-kidman

چهره یک مادر محافظ سخت.

HBO

چه چیزی سرانجام گریس را بیدار می کند؟

در قسمت آخر با دقت تماشا کنید ، زمانی که جاناتان پیشنهاد می کند هنری ممکن است النا را در تلاش برای حفظ خانواده از هم پاشیده خود کشته باشد ، و شما می توانید یک تغییر ظریف در گریس را ببینید. شاید او همسرش را آنگونه که فکر می کرد می داند نمی شناسد اما مطمئناً پسرش را می شناسد. و او کاملا مطمئن است که او فرزند خوبی است. ممکن است او این را داشته باشد که ویولن خود را بیرون از بدنه روی زمین بگذارد (ایده بد) ، اما مطمئناً آن را در خود ندارد که یک زن را بکشد تا سر حد مرگ.

اندکی پس از این لحظه حساس ، گریس با دوست دختر خود سیلویا ، وکیل تماس می گیرد و می گوید که باید با او صحبت کند. ما با آنچه آنها در هنگام پیاده روی صبح زود می گویند آشنا نیستیم ، اما سیلویا ممکن است گریس را در مورد چگونگی موضع گیری و خودشیفتگی فریبنده خود در یک شوهر که در این مرحله از روند کار موجه به نظر می رسد ، توصیه کند.

Undoing یعنی چه؟

روش های مختلفی برای تفسیر عنوان نمایش وجود دارد ، زیرا زندگی ، ازدواج ها و سیستم های اعتقادی با دقت ساخته شده لغو می شوند. نکته قابل توجه ، لغو همچنین یک اصطلاح روانشناختی برای “مکانیزم محافظتی است که در آن فرد سعی می کند با مشارکت در یک رفتار مخالف ، فکر یا عملی ناسالم ، مخرب یا تهدیدآمیز دیگری را خنثی یا از بین ببرد”. آیا ممکن است مقاومت اولیه گریس در پذیرفتن آنچه شوهرش توانایی آن را دارد دفاع او در برابر واقعیت هولناکی باشد که در اعماق آن می داند؟

ابروهای فرانکلین چطور؟

یک مرد ثروتمند و با نفوذ مانند فرانکلین بدیهی است که به ابروهایی با نفوذ و ثروتمند نیاز دارد. از دست دادن ابروهای تیز گوشه ای که رسانه های اجتماعی به سرعت به یک شخصیت تبدیل شدند ، سخت بود.

“من باور نمی کنم که ابروهای دونالد ساترلند بازیگران جداگانه ای در فیلم Undoing دریافت نکنند” یکی از کاربران توییتر را نوشت.

نوشتم یکدیگر“آیا ما مطمئن هستیم که قاتل ابروهای دونالد ساترلند نبوده است؟!”

آیا فصل 2 وجود خواهد داشت؟

HBO ظاهرا The Undoing را به عنوان یک سریال محدود هدف قرار داده است ، بنابراین بعید به نظر می رسد. کلی و کارگردان سوزان بیر اظهارنظرهایی کرده اند که برای هوادارانی که می خواهند آن را باز کنند ، لحظه ای در را باز می گذارد. Bier به OprahMag.com گفت: “البته ، شما تعجب می کنید که چه اتفاقی پس از پایان کار می افتد. ما در مورد این مجموعه شوخی می کردیم.” وی در مورد احتمال وجود یک فصل دیگر گفت: “من آن را رد نمی کنم. اما این در موارد خاص نیست.”
منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
بسته بندی اصولی
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet