[ad_1]

casa-grande-before-and-after-final.png

برای یک سال کار بد نیست.

پاک کردن

راه اندازی وسایل نقلیه الکتریکی Lucid در اولین کارخانه خود سخت کار می کند الان حدود یک سال، و اگرچه تصور می کردیم که مسیر تکمیل خود را طی می کند ، اما تصور نمی کنیم که قبلاً کامل شده باشد. به استثنای بیانیه ای که روز سه شنبه توسط لوسید بیان شد.

این مرکز در Casa Grande ، آریزونا واقع شده است و حدود 590 هکتار مساحت را پوشش می دهد. Lucid می گوید که این کار با ظرفیت تولید 30،000 وسیله نقلیه آغاز شده است ، اما در حال حاضر قصد دارد این تعداد را به 400،000 وسیله نقلیه از طریق یک سری برنامه های افزودنی که تا سال 2028 ادامه دارد ، افزایش دهد.

“ما در تاریخ 2 دسامبر 2019 در سایت 590 هکتاری Lucid AMP-1 در Casa Grande ، آریزونا حفاری کردیم و کمتر از یک سال بعد اولین نیروگاه ویژه ساخته شده در آمریکای شمالی را به پایان رساندیم” Lucid Motors ، در بیانیه ای. “تلاش و چابکی نشان داده شده توسط این تیم واقعاً حیرت انگیز است ، زیرا ما در حال حاضر تجهیزات لازم برای تولید نسل بعدی EV را با سیستم تولید Lucid به کار می اندازیم ، هوای شفاف، فقط در چند ماه “

این کارخانه – به نام AMP-1 – اولین کارخانه در ایالات متحده است که از ابتدا برای تولید وسایل نقلیه الکتریکی ساخته شده است. تأسیسات Fremont تسلا در ابتدا به عنوان سرمایه گذاری مشترک بین تویوتا و GM ساخته شد و کارخانه ریویان متعلق به میتسوبیشی بود.

Lucid Air Dream در حال حاضر در بهار سال 2021 شروع به تولید می کند ، و پس از آن سطح ارزانتری از تجهیزات و در نهایت مدل اولیه خالص. SUV برقی که لوسید نام گرفت “پروژه جاذبه“همچنین در بعضی از زمانها تصویر را وارد می کند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

2021 Lucid Air دارای قدرت 1080 اسب بخار است. سکته مغزی ، برد 517 مایل


4:12

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir