[ad_1]

gettyimages-1164856867

لوگان پل با فلوید می ودر مسابقه خواهد داد.

گیب گینزبرگ / گتی ایماژ

فکر کردید 2020 سال دیوانه ای بود؟ فقط تا 2021 صبر کنید. بوکسور فلوید می ویدر جونیور و شخصیت اینترنتی و YouTuber لوگان پل روز یکشنبه اعلام کردند که این دو نفر در یک مسابقه نمایشی که قرار است در تاریخ 20 فوریه 2021 برگزار شود با یکدیگر مبارزه خواهند کرد. .

می ودر جونیور 43 ساله است و سابقه 50-0 در این ورزش را دارد. وی 15 عنوان بزرگ بوکس جهان به اضافه یک مدال برنز در المپیک 1996 و سه قهرمانی دستکش طلای آمریکا را به دست آورد. پاول 25 ساله … تجربه بوکس بسیار کمتری دارد ، اگرچه او در دو بازی آماتور مقابل شخصیت اینترنتی انگلیسی انگلیس KSI بازی کرده است که در پایان با تساوی و باخت تقسیم شده است.

واکنش هواداران به مسابقه دو جانبه حول آنچه انتظار داشتید ، چرخید ، بعضی آن را “شوخی” خواندند و برخی دیگر در مورد پول مربوط به آن گمانه زنی کردند.

یکی از کاربران توییتر گفت: “بوکسورهای مناسب در تمام حرفه های خود سخت کار کرده اند و این مرد حیله گر یک روز حقوق می گیرد و یک مبارزه جعلی می گیرد.” “ساختن بوکس حتی یک شوخی بزرگتر.”

در حال حاضر ، مسابقه بین Mayweather و Paul PPV 24.99 دلار ارزیابی شده است. (18 پوند GBP ، 33 دلار استرالیا) ، اما با نزدیک شدن به تاریخ قیمت افزایش می یابد.

هنگامی که این خبر روز یکشنبه منتشر شد ، نوازنده اسنوپ داگ اعلام کرد که مایل است نظری در مورد این مسابقه ارائه دهد. اسنوپ داگ در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت و این کار را هنگامی انجام داد که برادر لوگان پل ، جیک پل ، در ماه نوامبر با نیت رابینسون جنگید.

لوگان پل در زندگی کوتاه عمومی خود عناوین عجیب و غریب بسیاری را به خود اختصاص داده است. در سال 2019 ، پل یک مزرعه کالیفرنیایی بخرید که زمانی به مدافع LSD و Timothy Leary نماد 1960 تعلق داشت. و در سال 2018 ، او فیلم جسد مردی را منتشر کرد که ظاهراً در ژاپن بر اثر خودکشی درگذشت ، بعداً به خاطر آن عذرخواهی کرد.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر