لگو از کیت های جدید Super Mario با گزینه های سفارشی سازی عالی رونمایی می کند


کیت های جدید لگو سوپر ماریو ، از جمله این کیت جدید Maker ، از اول ژانویه 2021 وارد فروشگاه ها می شود.

لگو

لگو روز سه شنبه کیت های جدید Super Mario 2021 را معرفی کرد ، از جمله مجموعه ای از فروشندگان که به سازندگان امکان می دهد ساختمان Lego Super Mario و روش های کسب سکه را کاملا شخصی سازی کنند.

Lego Super Mario Master Your Adventure Maker Set ، و همچنین سه بسته الحاقی ، دو بسته قدرت و یک سری کاملاً جدید از بسته های قهرمان ، در تاریخ 1 ژانویه 2021 در فروشگاه ها ظاهر شد.

با استفاده از دستگاه سفارشی سازی موجود در مجموعه تولید کنندگان ، سازندگان می توانند نحوه پاسخگویی لگو ماریو به سه آجر خاص را تغییر دهند. سازنده همچنین در حال معرفی یک لوله جدید است که باعث تغییر قوانین در سطح بازی می شود – بازیکنان با افزایش جوایز با چالش رسیدن به قطب گل در زمان کمتری روبرو می شوند.

از دیگر کیت های رونمایی شده در روز سه شنبه می توان به کیت توسعه Chain Chomp Jungle Encounter ، کیت Piranha Plant Challenge Expansion ، کیت Waggler Poison Swamp Expansion ، بسته Penguin Mario Power-Up Pack و Tanooki Mario Power-Up Pack اشاره کرد.

لگو 4

کیت Lego Super Mario Maker دارای 366 قطعه است که همه برای اطمینان از اینکه سازندگان می توانند خلاقیت خود را آزاد کرده و سطح خود را برای خود یا سایر بازیکنان تنظیم کنند ، انتخاب شده است.

لگو

پنگوئن ماریو و تانوکی ماریو توانایی های جدیدی به ماریو می دهند که می تواند برای برنده شدن در دوره های Lego Super Mario استفاده شود.

سری دو بسته شخصیت های Lego Super Mario دارای یک برچسب اکشن هستند که Lego Mario می تواند برای طرفداران بخواند تا در سطح بازی ادغام شوند. سری دو همچنین شامل 10 شخصیت کلکسیونی جدید و ساختمانی است.

legocharacterpacks

بسته های نمادی Lego Super Mario جعبه های کور واقعی هستند ، بنابراین تا زمانی که بسته را باز نکنید هرگز نمی دانید چه چیزی دریافت خواهید کرد.

لگو

بسته ها جعبه کور هستند ، بنابراین تا زمانی که آن را باز نکنید نمی دانید چه چیزی دریافت می کنید. علاقه مندان می توانند Huckit Crab ، Spiny Cheep Cheep ، Ninji ، Foo ، Parachute Goomba ، Fly Guy ، Poison Mushroom ، Para-Beetle ، Thwimp یا Bone Goomba را تهیه کنند.

مجموعه های جدید همچنین دشمنانی را که بسیار دوست داشته شده اند ، از جمله Piranha-Plants ، Larry ، Goomba ، Wiggler و Koopa Paratroopa ، به این نمایش معرفی می کنند ، که همه آنها را می توان شکست داد و یا برای جوایز سکه بازی کرد.

حتما بررسی کنید بررسی گسترده ما از جانب کیت های لگو سوپر ماریو که قبلا منتشر شده بود.


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
نحوه پر کردن دندان در خانه