ماندالوریان بازی تاج و تخت را می کشد و “مرد شلوار جین” را ویرایش می کند

[ad_1]

در انتهای سمت چپ به کاموای یک خدمه در فصل 12 ماندالوریایی نگاه کنید.

دیزنی پلاس

حدود یک هفته پس از پیراهن خاکستری ، شلوار جین و بازوی چپ خدمه مشاهده شد فصل 12 ماندالوریایی، اشتباه مرتکب بی رحمانه از قانون جنگ ستارگان پاک شد. دیزنی عضو خدمه خود را که به “پسر شلوار جین” معروف شد ، در همان کمد باگ های تلویزیونی با مشخصات بالا ، مانند فنجان قهوه در فصل آخر بازی تاج و تخت.

طرفداران تیزبین به سرعت متوجه قسمت – و سپس ناپدید شدن – خدمه در قسمت چهارم از فصل دوم شدند که در 20 نوامبر در دیزنی پلاس منتشر شد. احمقی که سخت به آن توجه می شود به طور خلاصه صحنه ای را قطع می کند که در آن گریف کارگا ، کارا دونه و ماندو در حال شکستن در پایگاه قدیمی امپراتوری برای منفجر کردن آن هستند.

حدود ساعت 6:54 بعد از ظهر ، جینز گای ظاهر می شود ، و در حال تماشای تجارت شخصی خود در کنار این عملیات است ، که تا حدی در پشت دیوار پنهان شده است ، قبل از اینکه با از بین بردن باند از بین بردن نگهبانان ، ناپدید شود.

هواداران در غم از دست دادن شخصیت کوتاه جدید عزادار شدند.

در توئیتی در تاریخ 26 نوامبر آمده است: “Jeans Guy از The Mandalorian Chapter 12 حذف شده است”. پسر شلوار جین RIP.

متأسفانه ، ما هرگز شاهد این شکل عمل نخواهیم بود.

چشمان تیز در روز انتشار اپیزود متوجه اشتباه این اشتباه شدند.

هر جمعه یک قسمت جدید از The Mandalorian را در دیزنی پلاس تماشا کنید. بیایید ببینیم که آیا او موفق شده است جین گای را با اشتباه دیگری ردیابی کند ، دقیقاً مانند فینال بازی تاج و تخت که با نوشیدن بر روی بطری نوشیدنی.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet