[ad_1]

screen-shot-2020-12-07-at-10-41-50-am.png

کد زنجیره ای Boba Fett.

دیزنی پلاس

آخرین قسمت از ماندالوریایی او دید که باب فت ، شکارچی فضل ، کد زنجیره ای خود را برای ماندو فاش کرد و اثبات کرد که زره پوش بسکار ماندارین واقعاً به او تعلق داشته است. ماندو نمادها را می فهمد. بابا فت آنها را درک می کند. به نظر می رسد حتی فنک شاند (مینگ-نا ون) آنها را درک می کند. با تشکر از Reddit ، ما نیز می توانیم.

به نظر می رسد که این نمادها به زبان دیگری نوشته شده اند ، اما به گفته یکی از کاربران Reddit zackgardner ، “کدهای زنجیره ای به نظر می رسد که اساساً در یک درخت خانوادگی یا درخت خانوادگی عمل می کنند.”

این برای شما منطقی باشد یا نباشد ، این پیام ترجمه شده است: “Foundling، Took into … The Year the … Concord Dawn، Mentor Jast، Father Fett، Boba Fett.”

قبل از ترجمه ، در اینجا نگاه بهتری به پیام رمزگشایی شده (با تشکر از SWLibriComics Imgur) است. به نظر می رسد نمادها به صورت حروف منقطع هستند:

کد زنجیره ای Boba Fett Mandalorian rev. 2

بنابراین ترجمه ترجمه چیست؟ به نظر می رسد کد زنجیره ای تواریخی از ریشه های باب است. بیایید با Concord Dawn شروع کنیم. این سیاره خانه جنگو فت ، “پدر” باب فت است. بوبا یک کلون از جنگو است – سیاره خانه او کامینو است ، که به دلیل فن آوری شبیه سازی شناخته شده است.

اما برگردیم به جنگو. بخش “Foundling” در اینجا نشان داده می شود. مانند ماندو ، جانگو نیز بلغاری است ، نوزادی است که دیگران پذیرفته و از او مراقبت می کنند. چه کسی آن را پذیرفت؟ “منتور یاست” ممکن است اشاره ای به ژوستر مریل ، پدر خوانده جنگو باشد. مرئیل ماندالور ، رهبر همه طوایف ماندالور مندالور ، دنیای وطن ماندالوری ها بود.

در سپیده دم کنکورد ، که سیاره خانه مریل نیز است ، مریل یک جوانگو جوان را از Death Watch نجات داد ، یک جناح جرقه زننده ماندالوریایی ها. هنگامی که مریل بعداً کشته شد ، جنگو جانشین وی به عنوان ماندالور جدید شد.

این ادعا این است که جنین ارتباطات شدیدی با ماندالوریایی ها دارد و می توان آنها را ماندالوریایی نامید.

همیشه اینطور نبود: جورج لوکاس خودش به دیو فیلونی ، تهیه کننده اجرایی ماندالوریایی گفت که فت ها ماندالوریایی نیستند. اما در افسانه های جنگ ستارگان ، معروف به داستان های جنگ ستارگان ، خارج از شش فیلم اصلی جنگ ستارگان که توسط لوکاس تولید شده بودند ، بودند. به نظر می رسد ماندالوریایی به این افسانه متمایل شده است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر