[ad_1]

mandoa-chain-code-1

کد زنجیره ای Boba Fett ترجمه شده است.

Sander de Lange / Fantha Tracks / Lucasfilm

آخرین قسمت از ماندالوریایی او دید که باب فت ، شکارچی فضل ، کد زنجیره ای خود را برای ماندو فاش کرد و اثبات کرد که زره پوش بسکار ماندارین واقعاً به او تعلق داشته است. ماندو نمادها را می فهمد. بابا فت آنها را درک می کند. به نظر می رسد حتی فنک شاند (مینگ-نا ون) آنها را درک می کند. با تشکر از سایت برای طرفداران Star Wars Fantha Tracks و Reddit ، ما نیز می توانیم.

شخصیت ها با الفبای جنگ ستارگان Aurebesh نوشته شده اند ، نویسندگان Fantha Tracks ، Sander de Lange و کاربران Reddit zackgardner ترجمه هایی ارائه داده اند. زك گاردنر خاطرنشان كرد: “به نظر می رسد كه كدهای زنجیره ای اساساً در شجره نامه یا شجره نامه عمل می كنند.”

این برای شما منطقی باشد یا نباشد ، این پیام ترجمه شده است: “Foundling، Took into … The Year the … Concord Dawn، Mentor Jast، Father Fett، Boba Fett.”

قبل از ترجمه ، در اینجا نگاه بهتری به پیام رمزگشایی شده (با تشکر از SWLibriComics Imgur) است. به نظر می رسد نمادها به صورت بریده بریده شده اند:

کد زنجیره ای Boba Fett Mandalorian rev. 2

بنابراین ترجمه ترجمه چیست؟ به نظر می رسد کد زنجیره ای تواریخی از ریشه های باب است. بیایید با Dawn of Concord شروع کنیم. این سیاره خانه جنگو فت ، “پدر” باب فت است. Boba یک کلون از جنگو است – سیاره خانه او Camino است ، که به دلیل تکنولوژی شبیه سازی شناخته شده است.

اما دوباره به جنگو برگردیم. در اینجا بخش “Foundling” ارائه می شود. مانند ماندو ، جانگو نیز مرد ، نوزادی است که دیگران پذیرفته و از او مراقبت می کنند. چه کسی آن را پذیرفت؟ منتور یاست ممکن است اشاره ای به جاستر مریل ، پدر خوانده جنگو باشد. مرئیل ماندالور ، رهبر همه طوایف ماندالور مندالور ، دنیای وطن ماندالوری ها بود.

در سپیده دم کنکورد ، که سیاره خانه مریل نیز است ، مریل یک جوانگو جوان را از Death Watch ، یک جناح خشن از ماندالوری ها نجات داد. هنگامی که مریل بعداً کشته شد ، جنگو جانشین وی به عنوان ماندالور جدید شد.

این ادعا این است که جنین ارتباطات شدیدی با ماندالوریایی ها دارد و می توان آنها را ماندالوریایی نامید.

همیشه اینطور نبود: جورج لوکاس خودش به تهیه کننده اجرایی ماندالوریو ، دیو فیلونی ، گفت که فت ها ماندالوریایی نیستند. اما در افسانه های جنگ ستارگان ، که به داستان های جنگ ستارگان نیز معروف است ، خارج از شش فیلم اصلی جنگ ستارگان که توسط لوکاس تولید شده است ، اینها بودند. به نظر می رسد ماندالوریایی به این افسانه متمایل شده است.

شان کین از CNET در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر