[ad_1]

ماه

طلوع ماه منعطف بر فراز ورشو ، لهستان ، در تاریخ 30 ژوئیه.

Jaap Arriens / NurPhoto از طریق گتی ایماژ

از آماده شدن برای شکرگذاری در شب چهارشنبه استراحت کنید و برای استراحت به بیرون بروید. با نزدیک شدن به ماه و در یک جفت که حداقل به اندازه خوب است ، منظره ای بسیار درخشان از مریخ خواهید دید پوره سیب زمینی و سس.

جفری هانت ، استاد نجوم و مدیر اسبق سیاره افلاک گفت: “تابستان و پاییز سال 2020 اوقات هیجان انگیزی بود که هر ماه ماه مریخ و ماه را در کنار هم می بینید.” او در حالی که منحنی ها کنار هم قرار می گیرند ، در مورد نمای سایت خود نوشت. “ماه هر ماه از سیاره عبور می کند ، اما به دلیل نزدیکی مریخ به زمین ، تا سال 2033 و 2035 دوباره مریخ را بسیار روشن خواهیم دید.”

هانت به ستاره های دریایی توصیه می کند در بیشتر شرایط آب و هوایی از کت و دوربین شکاری استفاده کنند تا به منظره کمک کند. او می گوید ، حدود یک ساعت پس از غروب خورشید در منطقه زمانی خود بیرون بروید و به دنبال ماه انعطاف پذیر درخشان باشید. مریخ حدود پنج درجه بالاتر از آن ظاهر می شود.

هانت می گوید ، لازم نیست فقط پس از غروب آفتاب به بیرون بشتابید ، زیرا جفت شدن مریخ و ماه تقریباً تمام شب است. وی افزود: اجرام آسمانی در بیشتر شب ها ، از کمی بعد از غروب آفتاب تا حدود 3 بامداد صبح روز بعد ، حدود چهار ساعت قبل از طلوع محلی (شما) قابل مشاهده هستند.

به دنبال مریخ بالاتر از ماه روشن باشید.

جفری هانت

بهشت همچنین دروس اسطوره شناسی خواهد آموخت.

هانت می گوید: “مریخ در مقابل ستارگان ماهیان قرار دارد ، در حالی که ماه در مقابل ستاره های کتوس ، هیولای دریا قرار دارد.” “ستاره های موجود احتمالاً نمایانگر موجود دریایی در افسانه معروف پرسه هستند.”

به نظر می رسد که ما زمینی ها به ویژه شیفته این سیاره سرخ شده ایم – فقط به پدیده فیلم مت دیمون مریخی در سال 2015 نگاه کنید که براساس پرفروش ترین کتاب سال 2011 اندی ویر ساخته شده است. و مریخ نورد کنجکاوی ناسا همچنان به ریشه کن کردن جزئیات جدید در مورد سیاره ، از جمله آخرین داده ها ، از جمله علائم احتمالی سیل. مریخ نورد Perseverance ناسا پس از فرود در فوریه 2021 ، این سیاره را بیشتر کاوش خواهد کرد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر