قبل از استفاده از کرم های ضد لک، پوست خود را بشویید و لوازم آرایشی را از صورت خود پاک کنید. کرم های ضد لک به اشکال مختلف وجود دارند: امولسیون، ژل، سرم، محلول هیدروالکلی و ماسک. هیدروکینون سلول های تولید کننده رنگدانه های پوستی (ملانوسیت ها) را به طور کامل از بین می برد و مانع از تولید رنگدانه در بقیه سلول های اطراف محل لک می شود. مکینول: 2 تا 10 درصد از آن استفاده می شود و با جلوگیری از فرآیندهای متابولیک ملانوسیت ها، رنگدانه برگشت پذیر پوست ایجاد می کند. در کنار محصول لایه بردار ، استفاده از محصول ضد چروک و جوان کننده فور اور بلوم پیشنهاد می گردد ، با توجه به نظرات مصرف کنندگان، این محصول تاثیر زیادی در بستن منافذ باز پوست داشته است.

حتما نیازی نیست که هزینهی زیادی صرف خرید محصولات ضد لک کنید. مواد فعال مختلفی وجود دارد که بخشی از ترکیب کرم های رنگدانه کننده هستند و در برچسب آنها مشاهده خواهید کرد. با سلام من باتوجه به اینکه از محصول روشن کننده تون استفاده میکنم قصد دارم مزوتراپی هم بکنم ایا ایرادی داره یا نه لطفا راهنماییم کنید . همچنین این محصول با کندکردن روند پیری از بروز چین و چروک و پیری زودرس جلوگیری میکند. 2- روشن کننده و ضد جوش : یکی دیگه از مشکلات متعدد افراد مختلف به وجود آمدن جوش در نواحی مختلف صورتشان میباشد که این عامل ممکنه در اثر عوامل مخلفی به وجود آید برای از بین رفتن جوش و همچنین جای جوش میتوانید از کرم وایت رز استفاده کنید.

محصول روشن کننده و ضد لک ژاک آندرل پاریس مدل وایت اکتیو عصاره دارد و باعث رطوبت رسانی عمیق به پوست نیز می شود. این محصول فاقد هرگونه مواد حساسیتزا و مضر مانند پارابن و اسانس میباشد تا افرادی که دارای پوست حساس هستند نیز بتوانند باخیالی آسوده از آن استفاده کنند. دارای ویتامین ها و مواد معدنی مختلف بوده و بعنوان یک ضد چروک و ضد لک عمل میکند . کدام لکه ها را می توان با کرم ضد لک درمان کرد؟

آلفا هیدروکسی اسیدها: عملکرد لایه برداری پوست را دارند تا ظاهر لکه ها به حداقل برسد. در مواردی که لکه های پوستی شما عمیق است، لازم است از کرم ضد لک قوی استفاده کنید که پزشک باید تجویز کند. عصاره های گیاهی: از توت، آربوتین، شیرین بیان، بابونه یا توت. عصاره توت، شیرینبیان، میموزا بهکاررفته در این کرم لکهایی که براثر تابش نور خورشید، افزایش سن و حاملگی اتفاق افتاده است را رفع و باعث درخشندگی و زیبایی پوست میشود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم ضد لک قوی صورت لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر