[ad_1]

پل فاگ

پل فیگ نمایش Freaks و Geeks را خلق کرد و بهترین کمدی های فیلم از جمله The Bridesmaids را کارگردانی کرد. Feig شیک یک جین متعصب است که خودش توصیف می کند و قبلاً جین مخصوص خودش را دارد.

رابرت اسپنگل

این داستان بخشی از است من خیلی وسواس دارم (اینجا مشترک شوید)، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه و وسواس فعلی آنها است.

پل فیگ بازیگر ، نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان در شاخص ترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی 20 سال گذشته بازی کرده است. وی برای ایجاد و نوشتن نمایش مورد علاقه خود Freaks and Geeks نامزد دریافت دو جایزه Emmy شد. او فیلم های ساقدوش عروس ، جاسوسی و راه اندازی مجدد بازی Ghostbusters 2016 و قسمتهایی از سریالهایی مانند دفتر (که وی دو نامزد دیگر جایزه امی دریافت کرد) ، Arrested Development ، Weeds ، 30 Rock ، آدم های دیوانه و خواهر جکی اخیراً ، فیگ آخرین کریسمس را به کارگردانی اما تامپسون و با بازی امیلیا کلارک و هنری گلدینگ کارگردانی کرد. او تهیه کننده اجرایی شرکت بود سریال جدید HBO Max Love Life با بازی آنا کندریک و فیلم هیولایی ارتش تاریک (Dark Army) را کارگردانی خواهد کرد که خودش نیز آن را نوشت.

آخرین تلاش او تقطیر شده است. فیگ بعد از اینکه بیشتر زندگی خود را متعصب جین می دانست ، جین خود را به نام Artingstall’s Brilliant London Dry Gin در اوایل سال جاری راه اندازی کرد. نام وی به نام مادرش نامگذاری شده است ، که نام اصلی آن Artingstall است. Feig مهمان من بود CNET Podcast “من خیلی وسواس دارم” و توضیح داد که نقش جین در زندگی او چیست و چرا او می خواست خودش را بسازد.

فیگ گفت: “من واقعاً سخت کار می کنم ، آدم سختی بازی می کنم. وقتی یک فیلم می سازم ، ما احمق کار می کنیم. و همین که متوقف شدیم ، پاداش این است که من یک مارتینی می گیرم.” “واقعیت این است که ، من فقط خیلی جین را دوست دارم و هرگز جینی پیدا نکردم که فکر کنم جین کاملی است که دوست دارم بنوشم. آنهایی را پیدا کردم که دوست داشتم ، اما هرگز آن را نداشتم. بنابراین اکنون خودم را پیدا کردم “

وی با همکاری Minhas Micro Distillery ، مستقر در کانادا ، برای تولید جین ممتاز همکاری کرد. قبل از همکاری با Feig ، مینهاس به خاطر ساختن روحیه برای Trader Joe’s مشهور بود. فاگ توصیف می کند که چگونه سالهای او به عنوان یک عاشق جین به یک متخصص جین تبدیل شده است.

“همانطور که در طول سالها به جهان سفر می کردم ، فقط به عنوان مثال ، یک باستان شناس جین یا چیز دیگری شدم ، و هر جین را که پیدا کردم امتحان کردم و مانند آن رفتم ،” اوه ، وای! این عالی است. “همانطور که در اسپانیا ، آنها دارای این جین های تند هستند. و در اینجا ، آنها مرکبات بیشتری دریافت می کنند و آنها میوه های خشک و شیرین دارند. تعداد بی شماری از کارهایی که می توانید برای تولید جین انجام دهید وجود دارد زیرا همه چیز مربوط به این ترکیب از محصولات گیاهی است. “

در طول مصاحبه من ، می توانید احساسات فیگ را بشنوید در حالی که توضیح می دهد یک جین خوب چه کاری انجام می دهد. ما همچنین در مورد سبک شیک او ، نمایش قرنطینه اینستاگرام و نحوه برخورد او با صحنه بدنام لباس پوشیدن در Bridesmaids صحبت می کنیم. او همچنین داستانی را در مورد زمانی که در نمایش “حقایق زندگی” شرکت کرد و توسط مخاطبان استودیو تمرین شد ، به اشتراک می گذارد.

به کل مکالمه من با Feig در Spotify یا Apple Podcasts گوش دهید. Feig را در اینستاگرام دنبال کنید تا زمان کوکتل قرنطینه وی را ببینید و به وب سایت Brilliant London Dry Gin Artingstall مراجعه کنید تا درباره الکل وی بیشتر بدانید. همچنین می توانید از طریق برنامه پادکست مورد علاقه خود در “I’m Obsessed” مشترک شوید. در هر قسمت با کونی گوگلیمو ، ما با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق ساز آشنا می شویم تا درباره کار ، حرفه و وسواس فعلی اطلاعات کسب کنیم.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر