اسانس ها ترکیبات معطری هستند که در گیاه های مختلف یافت می شوند. از ویژگی های بسیار مهمی که در مورد اسانس گیرهای این شرکت می توان ذکر کرد عملکرد خودکار آنها است که باعث گردیده بدون دخالت دست و با سرعت بالایی عمل اسانس گیری انجام گیرد. ساختار این سیستم ها به صورت مدار بسته است و هیچ گونه دخالت دستی در پروسه ی اسانس گیری اتفاق نمی افتد و این عامل باعث کاهش استفاده از نیروی کارگر در انجام این کار می گردد.

در یک مورد، یک پسر 18 ماهه پس از بلع اسانس درخـت چای دچار جراحات جدی شد.قبل از استفاده از اسانس درخـت چای برای اولینبار، یک قطره یا دو قطره را روی ناحیه کوچکی از پوست خود آزمایش کرده و 24 ساعت صبر کنید تا ببینید که آیا واکنشی رخ داده است یا خیر. اسانس از طریق مختلف می­تواند وارد بدن شود؛ مثلا با استنشاق از راه بینی، استفاده از کرم­ های پوستی از راه منافذ روی پوست و با استفاده کردن عطرمایه در غذاهای مختلف از راه دهان می­تواند به بدن راه یابد. اسانس ها از نظر بعضی خصوصیات شیمیایی و فیزیکی با روغن های ثابت اختلاف دارند که اهم این اختلافات عبارتند از : ۱.

محصولات شوینده و تمیز کننده که با این روغن های گیاهی تولید می شوند خاصیت لکه زدایی و پاک کنندگی قوی دارند. صنعت داروسازی، استفاده از اسانس ها در تولید مواد دارویی به سال های گذشته بر می گردد که با استفاده از روش های کاملا ابتدایی اسانس آن را استخراج و در درمان بیماری ها استفاده می کردند. هر یک از انواع اسانس مواد شوینده بر اساس یک ساختار مولکولی وجود دارند و با مقدار معینی در شوینده ها مصرف خرید اسانس خوشبو کننده می شوند.

اسانس ها در تولید انواع کپسول ها و پمادها کاربرد دارند. این دستگاه ها از آنجا که دارای ظرفیت های بالایی هستند برای استفاده در بخش های صنعتی و نیمه صنعتی مناسب می باشند و برای کسانی که قصد راه اندازی مرکز عرضه ی عرقیات و اسانس های گیاهی را دارند بهترین گزینه به شمار می روند. در بسیاری از موارد ثابت شده است که دست کم در بخش های سبز گیاهان تشکیل مواد موثره در فعالترین دوران رشد یک گیاه بسیار زیاد است.حتی ساعات روز هم بر روی میزان ترکیبات گیاه اثر می گذارد. اسانس را نباید روی صورت پخش کنید یا نباید به صورت ضربه ای با پد آن را به صورت بزنید، بلکه باید شبیه به یک سرم از آن استفاده کنید.

ایندکسر