[ad_1]

gettyimages-541872950

آنتونی بلینکن ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، یک گروه دارد و با عروسک Grover دوست است.

ماندل نگان / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

این داستان بخشی از است انتخابات 2020، پوشش CNET از رای گیری در ماه نوامبر و نتایج آن.

آنتونی بلینکن ، که بود وزیر خارجه معرفی شده رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز دوشنبه یک پروژه جانبی جالب دارد. بلینکن ، 58 ساله ، که در زمان باراک اوباما رئیس جمهور سابق معاون وزیر امور خارجه بود ، گروهی به نام Ablinken با آهنگ های اصلی به نام Lip Service and Patience ، در Spotify موجود است.

در یک توییت در سال 2018 ، بلینکن موسیقی خود را “wink rock” نامید ، و در توییتی از اکتبر او انتخاب گیتار خود را نشان داد – مارتین.

دوستداران موسیقی کنجکاو به سرعت ملودی های ابلینکن را بررسی کردند و در شبکه های اجتماعی بازخورد دادند.

یکی از کاربران توییتر نوشت: “نامزد بایدن برای وزیر امور خارجه گروهی دارد که او بر اساس استیل دان و برادران دوبی تاسیس کرده است.” “راستش ، خیلی خوب است. آهنگ Lip Service مانند ترکیبی عجیب از آلن پارسونز و Blue Oyster Cult است.”

آیا یک واقعیت جالب فرهنگ پاپ دیگر درباره Blinken می خواهید؟ در سال 2016 ، زمانی که وی در زمان اوباما معاون وزیر امور خارجه بود ، برای استقبال از کودکان پناهنده با خیابان سوپام ماپت گروور صحبت کرد. (گروور ، به شکل معمول گروور ، “پناهندگان” را با “داوران” اشتباه گرفت و فکر کرد که ساختمان سازمان ملل “غیر ساختمانی” است).

Blinken همچنین در تاریخ عکاسی جایگاهی دارد. او چهارم از سمت چپ در ردیف عقب عکس معروف ظاهر می شود ، که اوباما ، وزیر امور خارجه سپس هیلاری کلینتون و سپس معاون رئیس جمهور جو بایدن را نشان می دهد و در حال مشاهده مأموریت کشتن اسامه بن لادن است.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر