[ad_1]

ماسک صورت 01 خانگی

سارا تو / CNET

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

هر چند وقت یکبار ، اخطار مورد توجه ویروسی قرار می گیرد ، گاهی اوقات به دلیل بودن طنز، گاهی اوقات به لمس. ترحیم دکتر ماروین ج. اسکات سیتی ، کانزاس ، یکی از جذاب ترین است. نویسنده وی ، پسر فار ، کورتنی فار ، مستقیماً از کسانی که از ماسک زدن صورت خودداری می کنند برای محافظت از دیگران در برابر COVID-19 که پدرش را کشته است ، می خواهد.

گفتگو با استاد فار گفت: “این مرگ بیش از 260،000 آمریکایی مبتلا به COVID-19 بود.” “او در اتاقی جان خود را از دست داد ، افرادی که لباسهای گیج کننده و ترسناکی بر تن داشتند از او مراقبت می کردند. وی بر اثر COVID-19 درگذشت و روزهای آخر زندگی او سخت تر ، ترسناک تر و تنهاتر از حد لازم بود. خیر. او توسط دوستان و خانواده احاطه شده بود. “

در آگهی ترحیم یادآوری می شود كه فره در سال 1939 متولد شد ، زمانی كه از آمریكایی ها خواسته شده بود تا غذا و مایحتاج خود را بدهند و فرزندان خود را برای جنگ و جنگ در جنگ جهانی دوم بفرستند. برای مقایسه ، فر “در دنیایی درگذشت که بسیاری از هموطنان آمریکایی وی از پوشیدن پارچه ای برای محافظت از یکدیگر خودداری می کنند.”

فرع یک ​​کشاورز ، دامپزشک و یک کلیسا بود ، گفت: این آگهی ترحیم ، که “هیچ تضادی بین علم زندگی حرفه ای خود و اعتقاد او به زندگی شخصی خود نمی بیند”.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آنچه باید درباره پاکسازی و استفاده مجدد از ویروس بدانید …


3:02

در پستی در فیس بوک ، کورتنی فار نوشت که اکثر واکنش های آگهی ترحیم مثبت بود ، اما برخی افراد وی را به سیاسی اعلام کردن متهم کردند.

فار پاسخ داد: “خوب ، مرگ او سیاسی بود.” “وی جدا از بیماری عفونی که باعث ایجاد یک بحران ملی شده درگذشت. تظاهر یا پنهان کردن نیز یک تصمیم سیاسی است.”

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر