مسائل مربوط به لحن خود را با Amazon Halo دریافت کنید


من کلمات زیادی را برای توصیف لحن صدای خود شنیده ام. فضولی ، دور ، تسلیم کننده – فقط چند مورد از توصیف های بهتر. پس از سالها ، صدای من برابر با “یک فرد متوسط ​​در حال استراحت” برای صداها شد. چهره من نیز این مشکل را دارد اما این زمان دیگری است. من سعی کردم لحنم را برای موقعیت های خاص تغییر دهم ، اما هرگز نمی توانم کاملاً مطمئن شوم که وقتی یک ضبط را مرور نمی کنم ، از نظر صدا به چه صورت است. بفرمایید تو، بیا تو آمازون سلام.

ببینید ، یک گروه تناسب اندام دیگر از یک شرکت دیگر! ووهو چه کسی به آمازون نیاز دارد تا اطلاعات شخصی بیشتری در مورد آنها بدست آورد؟ معلوم است که می کنم. می بینید که Halo دارای ویژگی ای است که قبلاً در دستگاه های دیگر ندیده بودم. او توانایی درک صدای شما را دارد. آمازون می گوید تن صدا در سلامتی نقش دارد. کاملاً می توانم با آن موافق باشم.

هالو در تمام انواع آن.

آمازون

هزینه Halo 65 دلار است و نیاز به یک سرویس اشتراک دارد که هزینه آن هر ماه 4 دلار است. هنگام خرید گروه ، یک عضویت شش ماهه به صورت رایگان دریافت می کنید. خود دستگاه پایین آمده است. شما یک نوار پارچه ای با بسته شدن مخملی دارید. مغز دستگاه با یک دکمه در یک جریان پلاستیکی قرار می گیرد تا با آن تعامل کند. این قطعه زیر پارچه قرار می گیرد. در نظر گرفته نشده است. یک چراغ اعلان وجود دارد که اطلاعات محدودی را به شما می دهد ، اما در Halo چیزی شبیه به صفحه نمایش وجود ندارد.

پلیس تونال

بنابراین بیایید لحن صحبت کنیم. هنگامی که با Halo شروع می کنید ، باید به عملکرد تحلیل لحن بپیوندید. به طور خودکار روشن نمی شود. دو حالت تن وجود دارد – میزان صدای کمتر و میزان صدای بیشتر. اگر از میزان صدای کمتری استفاده کنید ، حدود دو روز عمر باتری دارید. اگر با بیشتر بروید ، یک روز دریافت خواهید کرد. Halo به طور دوره ای صحبت های شما را در زمان های مختلف تجزیه و تحلیل می کند. همچنین می توانید با فشار دادن دکمه تک ، Halo را به توجه به گفته های خود وادار کنید.

از همه مهمتر ، راهی برای تماشای لحن زنده شما در برنامه Halo وجود دارد. می توانید درک کنید که در زمان واقعی چگونه درک می شوید. هاله فقط به نحوه گفتن مطالب گوش نمی دهد ، هاله به آنچه گفته می شود گوش می دهد. تلفظ سوگند به روش خوب هنوز هم منفی ثبت می شود.

در آزمایش غیر علمی ام ، به مدت 30 روز روبان Halo را پوشیدم. با توجه به ماهیت یادگیری از راه دور ، متوجه می شوم که یک دانش آموز کلاس پنجم دبستان را تدریس می کنم. این می تواند باعث درگیری شود. در اینجا هاله کمک است. در حین تدریس ، برنامه Halo را برداشتم تا ببینم چگونه صدا می شود. من به سختگیری در مورد تحصیلات شهرت دارم. بله ، هالو او را گرفت.

با بازخورد ، عقب نشینی کردم و سعی کردم از روحیه شادتر و نشاط آور تری برخوردار شوم. کار کردن دریافت بازخورد از این دستگاه بی طرف چشم ها را باز می کند. این بدان معنا نیست که Halo یک وسیله جادویی است که باعث می شود شما یک شبه مانند یک شخصیت دیزنی به نظر برسید.

تملق چاپلوسی شما را چاپلوس می کند

هالو فقط یک دستگاه آنالیز صدا نیست. این همچنین یک ردیاب تناسب اندام است که به شما آماری از فعالیت ، خواب ، تن و چربی بدن می دهد. بسیاری از این ویژگی ها تقریباً در هر ردیاب تناسب اندام وجود دارد. اسکن چربی بدن چیز دیگری است. در اینجا نحوه کار آن آورده شده است. روبان ، اشتراک و برنامه Halo خود را دریافت می کنید. گزینه Body Scan را فعال کرده و وزن خود را وارد کنید. سپس می توانید در حالی که با کمترین لباس عکس می گیرید از تلفن خود پشتیبانی کنید.

آمازون در قسمت اسکن کاری بسیار خوب انجام داد. وقتی عکس خود را می گیرید ، همه چیز کشیده می شود. در حالی که ژست عکس را در دست دارید نسخه نازک تری از خود را مشاهده می کنید. این یک عنصر انسانی بسیار خوب بود ، آمازون.

برنامه Halo با این عکس ها اسکن سه بعدی از بدن شما ایجاد می کند. این اسکن یک مدل سیاه و سفید و بدون صورت شما است. در صورت تمایل می توانید تصاویر گرفته شده برای ساخت این اسکن را مشاهده کنید. هشدار: به نظر می رسد مانند هنگام عکس گرفتن لاغر نیستید ، زیرا در این عکسها فیلتر وجود ندارد.

آگاهی از چگونگی صدای شما برای دیگران

من فکر می کنم نوار Halo یک دستگاه آزمایشی بسیار کوچک از آمازون است. به عنوان یک دستگاه تناسب اندام ، نوعی بازگشت به روزهای قبل از ماه مارس است. این بند غیر از پوشیدن آن ارتباط کمی با بند واقعی دارد. اگر نخواهید اصلاً لازم نیست با Halo تعامل داشته باشید. من دیده ام که بخشی از مجموعه ویژگی های آن به سایر دستگاه های آمازون منتقل می شود. من از آمازون پرسیدم که آیا آنالیز تونال اضافه می شود؟ بلندگوهای اکو آمازوناما حاضر نشد بگوید که او می آید یا نه. (اگر از خود می پرسید که با این همه داده چه خبر است ، آمازون در مورد حریم خصوصی Halo چه گفته است).

دریافت اطلاعات تونال از ماشین بسیار مفید است. این یک برنامه ساده است که سعی در درک بهتر موارد دارد. وقتی شخصی لحن شما را نمی گیرد یک چیز است ، وقتی دستگاه آن را نمی گیرد چیز دیگری است. من نمایش زنده را برای بسیاری از موارد فراتر از آموزش آزمایش می کنم ، و فکر می کنم این به من کمک کرد حداقل از نحوه صداگذاری آگاهی بیشتری داشته باشم. اگر این مطلب را خوانده اید و علاقه مند هستید ، باید ویدیوی بالای این صفحه را ببینید.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
PS5 عجیب ترین چیزی است که در زندگی ام دیده ام
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet