مستند مارول 616 در مورد دیزنی پلاس طرفداران کتاب های کمیک را دیوانه می کند

[ad_1]

marvel-616-slott-time-105-0086966-909aa3ab

نویسنده مارول ، دن اسلات ، سخت کار می کند ، احتمالاً.

دیزنی پلاس

طرفداران کمیک با مستند جدید دیزنی پلاس از هم جدا می شوند که نحوه ساخت کمیک های مارول را نشان می دهد. مارول 616 ، که از قبل در دیزنی پلاس پخش می شود ، به جنبه های مختلف جهان مارول ، از بازسازی عجیب مرد عنکبوتی ژاپنی گرفته تا جوامع اسباب بازی و کاسپلی ، در پشت صحنه نگاه می کند. اما ظاهراً عدم برخورد نویسنده با دن اسلات برخی از هواداران را مهر و موم نکرد.

قسمت 7 ، با عنوان روش مارول ، ایجاد یک کتاب مصور جدید از نویسنده به چاپگر را دنبال می کند. بیشتر تمرکز بر روی اسلات نویسنده است ، زیرا او تلاش می کند تا با سختتر شدن مهلت مقررات ، برای اولین شماره از Iron Man 2020 طرحی را ارائه دهد.

سرعت پایین اسلات شاد زندگی را برای همه اطرافش دشوار می کند ، از جمله سردبیر شانون بالستروس ، هنرمند پیت وودز ، نویسنده کریستوس گیج ، که مجبور است گفتگوی کتاب های مصور را بنویسد زیرا اسلات نمی تواند ، و نویسنده ناخوشایند جو کارامانیا ، که مجبور است رقابت می کند تا کمیک ساعت ها قبل از چاپ به چاپگرها پایان یابد.

برخی از سازندگان و طرفداران این س questionال را مطرح کرده اند که آیا مارول باید سبک کار غیر حرفه ای را برجسته کند؟

عنوان این اپیزود از اصطلاحاً روش مارول است که توسط استن لی در دهه 1960 معرفی شد. در آن زمان ، لی مسئول نوشتن تقریباً تمام کمیک های این شرکت بود. بنابراین ، او اغلب به هنرمندان خلاصه ای می داد و به آنها اجازه می داد با استفاده از تخیل خود صفحات و صفحه ها را پر از عمل كنند. پس از آن ، گفتگویی مطابق آنچه هنرمندان نقاشی کردند اضافه شد. امروزه اسلوت از همان روش پیروی می کند ، اگرچه این صنعت معمولاً به روشی دیگر برای “کامل اسکریپت” روی آورده است. امروزه نویسندگان تمایل بیشتری دارند که توضیحات دقیق تری از آنچه را که در هر صفحه می خواهد به هنرمند ارائه دهند و آنها گفتگوی همراه را نیز می نویسند. روش مارول توسط برخی از متخصصان به عنوان یک روش استثماری تلقی می شود ، در حالی که روند اسلات خواسته های غیرمعقولانه ای را از خالقانی که پس از آن می آیند ، ایجاد می کند.

این قسمت به دلیل صنعت کتاب های کمیک عصبی هم شد تجارت فیلم و بسیاری از صنایع دیگر در دوران #MeToo، در چند سال گذشته با رفتاری از غیرحرفه ای تا بی ادب در یک محاسبه شدید انجام شده است. کمپانی های طنز ، مانند بسیاری از شرکت های بزرگ دیگر ، به نادیده گرفتن و حتی اجازه رفتار سمی در مردان متهم شده اند ، از جمله براندون رایت ، سردبیر اسب تاریکی ، و ادی برگزانزا ، سردبیر سابق کمیک DC.

مارول تناقضات خود را دید: هنگامی که CB Cebulski به سردبیر سردسته های کمیک Marvel در سال 2017 ارتقا یافت ، معلوم شد که Cebulski قبلاً یک نام مستعار ژاپنی برای نوشتن در مورد این شرکت برگزیده بود – با توجه به نتایج ضعیف کمیسیون استخدام افراد واقعی از زمینه های مختلف. قسمت 2 مارول 616 به خالقین زن متمرکز است ، قسمت 3 یک جفت هنرمند اسپانیایی را دنبال می کند ، و قسمت 5 طیف متنوعی از cosplayers را ارائه می دهد ، اما قابل توجه است که ظاهر قسمت 7 در دفاتر مارول شامل یک رژه واقعی مردان سفیدپوست طاس و ریش دار است .

اگرچه این یک عصب را لمس کرد ، اما بدیهی است که این قسمت قرار است برای خنده بازی شود. این یک نسخه مدرن از طرح های کمدی ارائه شده در کمیک های مارول در روزهای خوب است که در آن استن لی و دیگر سازندگان نسخه های اغراق آمیز خود را به عنوان شخصیت هایی می چرخانند که در گاو نر می چرخند. حتی برخی از این کمیک ها را به همراه عکس های پرنعمت جالب از دفاتر گذشته مارول در این قسمت می بینیم.

اسلات به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد ، اما به جنجال در شبکه های اجتماعی پاسخ داد. این اپیزود قبل از واکنش با بحث مختصری در مورد تأثیر شبکه های اجتماعی بر سازندگان است و اسلات همیشه چهره ای بزرگتر از زندگی در توییتر بوده است.

دیگر خالقین و طرفداران کتاب های کمیک برای دفاع از اسلات دعوت شده بودند.

وودز ، گیج و کارامانیا تأکید می کنند بر تصویر سبک و مختصر این مستند از نحوه ساخت کمیک ، و از سطح همکاری که روش مارول بین نویسنده و هنرمند مشترک است استقبال می کنند.

مارول 616 یک ساعت عالی است. هر قسمت در گوشه ای از جهان مارول به روشی سرگرم کننده و روشنگرانه سرگرم می شود. و قسمت 7 ، هر آنچه در مورد اسلات فکر می کنید یا اینکه حرفه ای بودن در محیط کار خلاق چیست ، به طور خلاصه مروری بر مراحل تولید کمیک دارد. این یک آغازگر عالی برای بینندگان جوان است که می خواهند در مورد کمیک بیشتر بدانند یا حتی رویای ساختن کمیک را خودشان دارند.

و بپذیریم که این مقدمه ای دقیق برای دنیای کار است. بچه ها متاسفم ، همیشه یک شخص پیدا می شود که زندگی شما را سخت تر می کند.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet