خرید بک لینک بصورت تبلیغات متنی عملی ناکارآمد است و در سئو از مد افتاده است و گوگل شما را برای آن جریمه میکند. ۳- تحقیقات زیادی در سایت های هدف انجام دهید. بعضی از این افراد این کار را در ازای دریافت هزینه یا محصولاتتان انجام می دهند. این افشاگری بعضی ها را به سمت آزمایش های بعدی سوق داد. در نهایت ربوت های گوگل زمانی که شاهد خرید بک لینک های شما از سایت ها هستند این را به منزله خرید بک لینک محاسبه میکنند و به سایت تبلیغ دهنده نمره منفی میدهد. الته این سایت اطلاعات بسیار زیادی مانند تعداد بک لینک ها ، با ارزش ترین صفحات سایت و غیره به شما میدهد که جهت سئو سایت خود و آنالیز سایت رقبا نیز از آن استفاده کنید . در حالیکه برخی متدهای لینک بیلدینگ در میان گروه خاصی از تیم های سئو کار کمی رایج بود ( مثلا برخی از لینک بیلدینگ شکسته استفاده میکنند و برخی مشاوران از وبسایت های کسب و کار محلی استفاده میکنند و غیره…)، تقریبا از هر سئو کاری که ما پرسش کردیم به ارزش شبکه اجتماعی پی برده است. لینک بیلدینگ در حال حاضر در چه وضعیتی است؟

الگوریتم های گوگل در حال تکامل هستند، اما در حال حاضر هنوز هیچ راه بهتری برای اندازه گیری اعتبار یک محتوا یا اعتماد گوگل به آن وجود ندارد. √ لینک شدن سایت در تمام صفحات سایت: این هم یکی از مواردیست که باعث میشود بک لینک به بک لینک بد تبدیل شود، چون کمتر مدیر سایتی حاضر میشود لینک کسی را در تمام صفحات سایت خود قرار دهد مگر اینکه پولی دریافت کرده باشد. در واقع در روش پی بی ان سایت شما توسط مجموعهای به تعداد محدود و منطقی از انواع لینکهای طبیعی (عموماً رپورتاژی) احاطه خواهد شد که تمامی این لینکها بسیار قدرتمند بوده و باعث قدرت بخشیدن به سایت شما و در نتیجه افزایش رتبه سایت شما خواهند شد. در این مطلب به معرفی 50 روش ساخت بک لینک پرداخته تا شما بتوانید از طریق آنها به بک لینک سازی برای سایت خود یا مشتریانتان بپردازید. کسبههای یک بازار را در نظر بگیرید. نکته مهم دیگر این است که : سایتهایی که بک لینک ارائه میدهند همیشه چندین کلمه را به سایت های مختلف لینک میکنند و در طول زمان هم مدام این کلمات تغییر میکند که این باعث میشود آن سایت بطور کلی از نظر گوگل به عنوان فروشنده لینک و شما به عنوان خریدار لینک مشخص شوید که این برای شما باعث جریمه در گوگل خواهد شد.

و تحلیلگران پژوهشی سهام ممکن است بخواهند در مورد روند عرضه-تقاضا در صنعت خود بخوانند. کم کم افراد ترجیح دادند بجای انکه هزینه ای را پرداخت کرده و از سایتی بک لینک بخواهند که ممکن است موضوع لینک را تغییر دهد ، خودشان اقدام به لینک سازی کنند. برای مثال در هدر یا همان سربرگ سایت نتیکو ما دسته بندی قرار داده ایم و بعد لینک به صفحه اصلی و برخی صفحات را هم گذاشته ایم که در این قسمت میتوانیم یک لینک برای یک سایت دیگر ایجاد کنیم تا یک بک لینک برای آن محسوب شود. به این مسئله هم توجه داشته باشید که لینک های ساخته شده در رپورتاژ آگهی فقط در همان صفحه گزارش در سایت مورد نظر قرار دارد و فقط زمانی توسط بازدید کنندگان دیده می شوند که وارد این صفحه از سایت مورد نظر شده باشند. پلت فرم تبلیغاتی شبکه مورد نظرتان را پیدا کنید و پست هایی که به وب سایت خود لینک داده اید را بصورت پست اسپانسری (تبلیغاتی) ویژه کنید تا مخاطبین شما را در آن شبکه ببینند و بروی آن کلیک کنند.

همه وبمستران میدانند که منظور از بک لینک در حقیقت همان تبلیغاتی متنی هست که در ستون کناری سایتهای مختلف ( بیشتر مجله های خبری زرد و کم بازدید ) قرار میگرد و به سایت تبلیغ دهنده لینک فالو میشود . ۱- از ابزارهای تبلیغاتی رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن مخاطبان خود استفاده کنید. قطعا دریافت بک لینک دائمی برای بهبود رتبه سایت در گوگل و سئو سایت بسیار موثر است . اما هنوز فرصت های زیادی برای خرید بک لینک در قالب رپورتاژ وجود دارد که مشروعیت دارد. به زبان ساده، گوگل بک لینک را بعنوان یک رای مثبت از طرف کاربران یا سایت های دیگر به صفحه یا سایت شما می شناسد. حالا این بکلینک ها میتوانند از سایتهای مرتبط و غیرمرتبط باشند و یا تاثیر مثبتی بر روی سایتتان داشته باشند و یا حتی باعث افت رتبه سایت شما شوند. یعنی کلیک خور نیستند اما خب اگر شما بتوانید با یک سری ترفند بازدید آن صفحات را به صورت واقعی افزایش دهید و کلیک های بیشتری دریافت کنید قطعا آن بک لینک ها تاثیر بهتری برای شما خواهند داشت.

ایندکسر