معاملات اپل واچ برای جمعه سیاه رکورد پایین قیمت را برای همه زمان ها به ارمغان می آورد: سری 6 330 دلار نگه دارد ، سری 3 از 25 نوامبر به 119 دلار کاهش می یابد

[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

اپل واچ سری 6 و Apple Watch SE آخرین مدل های 2020 از ساعت های هوشمند اپل هستند و به لطف فروش زود هنگام جمعه سیاه ، آنها اولین تخفیف های بزرگ خود را از زمان راه اندازی در سپتامبر دریافت می کنند. آنچه با عنوان تخفیف 50 دلاری در Target آغاز شد ، اکنون برای برخی از رنگ ها و مدل ها 69 دلار تخفیف در آمازون است. این به راحتی پایین ترین قیمت ها تاکنون است. اما این همه ماجرا نیست: والمارت تایید کرد که ساعت چهار قدیمی سری 3 را با قیمت کم سابقه از روز چهارشنبه 25 نوامبر در ساعت 4 بعدازظهر به فروش می رساند: اپل واچ سری 3 38 میلی متری 119 دلار و اپل واچ سری 3 42 میلی متری 149 دلار خواهد بود.

بهترین معاملات مشاهده شده در زیر است. توجه داشته باشید که قیمت و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بوده است ، اما متفاوت است.

ونسا دست اورلانا / CNET

Watch SE مدلی برای کاهش خط تولید اپل در ساعت های 2020 است. این مدل مشابه سری 5 2019 است ، اما بدون عملکرد صفحه نمایش و نوار قلب به طور دائمی در آن موجود است. Watch SE همچنین دارای پردازنده قدرتمندتر و صفحه نمایش Retina است که 30٪ بزرگتر از سری 3 بسیار قدیمی است (به زیر مراجعه کنید). برخلاف سری 3 ، Watch SE از ویژگی جدید تنظیم خانواده اپل نیز پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد اپل واچ را برای کودک خود تنظیم کنید ، اما مجبور خواهید بود که برای نسخه تلفن همراه فوق الذکر هزینه کنید (و برنامه بی سیم همراه آن).

سزار سالزا / CNET

جدیدترین اپل واچ با ویژگی های بیشتر هم اکنون در معرض فروش است. سری 6 علاوه بر نمایش مداوم و نوار قلب ، میزان اکسیژن خون را نیز کنترل می کند (اگرچه در آنجا انتظار نتایج پزشکی را ندارید). به طور منظم 399 دلار 49 دلار در فروش جمعه سیاه هدف صرفه جویی می کند. به نظر می رسد باشگاه سام (عضویت لازم) در جنگ قیمت ها پیروز می شود ، قیمت 40 میلی متر فقط 330 دلار است ، اما آمازون در برخی از رنگ ها پاسخ می دهد. این اولین بار است که این ساعت از هر نوع فروخته می شود ، بنابراین اگر به فکر تهیه آن بودید ، زمان آن فرا رسیده است. بررسی ما از Apple Watch Series 6 را بخوانید.

ونسا دست اورلانا / CNET

سری 6 بزرگتر در ابتدا فقط به هدف کاهش یافت ، اما از آن زمان آمازون به قیمت برخی از رنگ ها پاسخ داده است. اکنون شاهد هستیم که بسته به مدل و رنگ ، قیمت ها بین 360 تا 409 دلار به شدت در نوسان است.

جیمز مارتین / CNET

بزرگتر Apple Watch Series 3 نیز از 25 نوامبر در Walmart 49 دلار صرفه جویی خواهد کرد.

ونسا دست اورلانا / CNET

Watch SE مدلی برای کاهش خط تولید اپل در ساعت های 2020 است. این مدل مشابه سری 5 2019 است ، اما بدون عملکرد صفحه نمایش و نوار قلب به طور دائمی در آن موجود است. Watch SE همچنین دارای پردازنده قدرتمندتر و صفحه نمایش Retina است که 30٪ بزرگتر از سری 3 بسیار قدیمی است (به زیر مراجعه کنید). برخلاف سری 3 ، Watch SE از ویژگی جدید تنظیم خانواده اپل نیز پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد اپل واچ را برای کودک خود تنظیم کنید ، اما مجبور خواهید بود که برای نسخه تلفن همراه فوق الذکر هزینه کنید (و برنامه بی سیم همراه آن). بررسی ما در مورد Apple Watch SE را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

مقایسه Apple Watch SE و Apple Watch Series 6


13:38

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet