[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

به لطف فروش زودهنگام جمعه سیاه ، خرده فروشان بهترین تخفیف های خود را در آخرین مدل های سال 2020 از ساعت های هوشمند اپل ارائه می دهند. در اینجا آخرین مواردی است که باید بدانید:

  • اپل واچ سری 6 و Apple Watch SE اولین تخفیف های عمده خود را از زمان انتشار در ماه سپتامبر دریافت کرده اند ، با تخفیف هایی که بعضی اوقات از 49 دلار تا 69 دلار برای برخی از رنگ ها متغیر است.
  • والمارت تایید کرد که ساعت چهار قدیمی سری 3 را با قیمت کم سابقه به فروش می رساند ، از روز چهارشنبه ، 25 نوامبر در ساعت 4 بعد از ظهر PT: اپل واچ سری 3 38 میلی متری 119 دلار و اپل واچ سری 3 42 میلی متری 149 دلار خواهد بود.
  • اگرچه به طور رسمی متوقف شد ، اما در برخی مکان ها شاهد ظهور Apple Watch Series 5 هستیم. اگر می توانید این مدل را با قیمت 300 دلار جدید پیدا کنید ، ارزش آن را دارد.

بهترین معاملات مشاهده شده در زیر است. توجه داشته باشید که قیمت و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بوده است ، اما متفاوت است.

ونسا دست اورلانا / CNET

Watch SE مدلی برای کاهش خط تولید اپل در ساعت های 2020 است. این مدل مشابه سری 5 2019 است ، اما بدون عملکرد صفحه نمایش و نوار قلب به طور دائمی در آن موجود است. Watch SE همچنین دارای پردازنده قدرتمندتر و صفحه نمایش Retina است که 30٪ بزرگتر از سری 3 بسیار قدیمی است (به زیر مراجعه کنید). برخلاف سری 3 ، Watch SE همچنین از قابلیت تنظیم خانواده جدید اپل پشتیبانی می کند ، که به شما امکان می دهد Apple Watch را برای فرزند خود تنظیم کنید ، اما مجبور خواهید بود که هزینه نسخه قبلی تلفن همراه (و برنامه بی سیم همراه آن) را داشته باشید. این مدل تا 49 دلار تخفیف دیده است ، اما اینها ضعیف شده اند. بررسی ما در مورد Apple Watch SE را بخوانید.

ونسا دست اورلانا / CNET

44 میلی متری SE نیز همان کاهش قیمت فعلی را دارد. این مدل تا 49 دلار تخفیف دیده است ، اما اینها ضعیف شده اند.

سزار سالزا / CNET

جدیدترین اپل واچ با ویژگی های بیشتر هم اکنون در معرض فروش است. سری 6 علاوه بر نمایش مداوم و نوار قلب ، میزان اکسیژن خون را کنترل می کند (اگرچه در آنجا انتظار نتایج پزشکی را ندارید). به طور منظم 399 دلار 49 دلار در فروش جمعه سیاه هدف صرفه جویی می کند. به نظر می رسد باشگاه سام (عضویت لازم) در جنگ قیمت ها پیروز می شود ، قیمت 40 میلی متر فقط 330 دلار است ، اما آمازون در برخی از رنگ ها پاسخ می دهد. این اولین بار است که این ساعت از هر نوع فروخته می شود ، بنابراین اگر به فکر تهیه آن بودید ، زمان آن فرا رسیده است. بررسی ما از Apple Watch Series 6 را بخوانید.

ونسا دست اورلانا / CNET

سری 6 بزرگتر در ابتدا فقط به هدف کاهش یافت ، اما از آن زمان آمازون به قیمت برخی از رنگ ها پاسخ داده است. اکنون شاهد هستیم که بسته به مدل و رنگ ، قیمت ها بین 360 تا 409 دلار به شدت در نوسان است.

سارا تو / CNET

این مدل 2019 با معرفی سری 6 در ماه سپتامبر از نظر فنی متوقف شد. با این حال ، اگرچه فاقد اکسیژن سنج در خون است ، این دستگاه دارای ECG سری 6 است و همیشه شامل عملکردهای نمایشگر و همچنین طراحی خارجی یکسان است. اگر قیمت های سری 6 عقب نماند با 300 تا 330 دلار معامله خوبی است.

جیمز مارتین / CNET

بزرگتر Apple Watch Series 3 نیز از 25 نوامبر در Walmart 49 دلار صرفه جویی خواهد کرد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

مقایسه Apple Watch SE و Apple Watch Series 6


13:38

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر