[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

دوشنبه سایبری بالاخره اینجاست! آیا شما مهمانی این چنینی دارید و می خواهید بیرون بروید؟ برخی از بلندگوهای بی سیم بلوتوث را بررسی کنید تا بتوانید مهمانی را به هر جایی ببرید! آیا می خواهید یک مورد جدید تهیه کنید اما نمی دانید کجا جستجو کنید؟ ما این دوشنبه سایبری لیستی از آنچه که فکر می کنیم بهترین معاملات – یا حداقل معاملات قابل تأمل هستند – را تهیه کرده ایم. آنها نیاز به پاسخگویی به همه نیازها دارند ، از بلندگوهای کوچک بلوتوث با هزینه کمتر از 50 دلار گرفته تا مدل های بزرگتر “مهمانی” که معمولاً بیش از 300 دلار قیمت دارند. با یافتن پیشنهادات اضافی ، این پست را به روز خواهیم کرد.

ادامه مطلب: بهترین پیشنهادات برای هدفون Black Friday

دیوید کارنای / CNET

این پسر کوچک به همه جا سفر می کند و برای اندازه اش به طرز شگفت انگیزی خوب به نظر می رسد. ضدآب است و از طریق USB-C نیز قابل شارژ است. فقط مطمئن شوید که کوپن را از 10 دلار کاهش می دهید تا از تخفیف کامل برخوردار شوید. بررسی ما از Stormbox Micro را بخوانید.

جوشوا گلدمن

قبلاً 100 مگابوم 3 را دیده بودیم اما هنوز به پایین ترین قیمت نزدیک است. با قیمت 200 دلار کمی گران است ، اما با قیمت 100 دلار بسیار خوب است.

سونی

XB43 سونی از نظر بلندگوهای قابل حمل بلوتوث دومین بزرگترین دستگاه است. هنوز هم نسبتاً جمع و جور است و صدای بیس و صدای غنی تری نسبت به XB33 و XB23 نزولی دارد. این قیمت با قیمت 250 دلار بسیار گران است اما با قیمت 150 دلار معامله به مراتب بهتر.

آمازون

XB72 سونی یکی از بزرگترین بلندگوهای بلوتوث در خط سونی است و بازدیدهای عمده ای دارد. بله قابل حمل است اما به آداپتور برق متناوب نیاز دارد و دارای وزن جدی 12 کیلوگرم است. این همان چیزی است که شخص آن را سخنران حزب می نامد. می تواند به صورت عمودی یا افقی بایستد و دارای عملکرد نمایش نور است.

دیوید کارنای / CNET

من اوایل امسال SRS-XB23 استوانه ای سونی را مرور کردم ، طراحی آن را پسندیدم و فکر کردم بسیار خوب به نظر می رسد. بلندگو متناسب با اندازه خود مقدار بیس مناسبی تولید می کند. از نظر صدا ، اما واقعاً در محدوده قیمت خود رقبا را شکست نداد. با کمتر از 60 دلار ، این گزینه بسیار وسوسه انگیزتری است.

توجه: این معامله فقط در مورد مشکی ، قرمز مرجانی ، آبی روشن ، سبز زیتونی و بنفش اعمال می شود.

سارا تو / CNET

JBL Clip 3 یکی از بلندگوهای میکرو بلوتوث مورد علاقه ما است و در حال حاضر با کمترین قیمت (30 دلار) به فروش می رسد. با رنگ های سیاه ، آبی و خاکستری با این قیمت کاملاً ضد آب است. کلیپ 4 که طراحی جدیدی دارد ، در ماه دسامبر با قیمت 70 دلار در دسترس خواهد بود. بررسی ما درباره JBL Clip 3 را بخوانید.

سارا تو / CNET

Flip 5 محبوب JBL با قیمت 70 دلار یا حدود 35 دلار تخفیف (لیست هایی بیش از 100 دلار). این یک بلندگوی بلوتوثی کاملاً محکم است که با هر بار تکرار کمی بهبود می یابد.

دیوید کارنای / CNET

JBL Clip 3 احتمالاً بهترین بلندگوی بی سیم ، مناسب برای مسافرت است ، اما اگر به دنبال ایده های شارژ هستید ، UE Wonderboom 2 ، که باعث افزایش صدا و دوام باتری در مقایسه با نسخه اصلی می شود ، یک انتخاب عالی است. این بلندگوی بی سیم در حدود دوازده رنگ سرگرم کننده ارائه می شود ، می تواند واقعاً شناور باشد و همچنین برای اندازه آن عالی به نظر می رسد. قیمت آن 100 دلار است ، اما در حال حاضر 50 جمعه برای جمعه سیاه است. ابتدا UE Wonderboom 2 ما را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر