[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

در آمازون جمعه سیاه منظور از فروش این است که طیف وسیعی از دستگاه های سخت افزاری این شرکت به فروش می رسد و این شامل هر تبلت Fire در خط است. این عملا معاملات روز اول اکتبر را برمی گرداند ، و معاملات جدیدی به عنوان معیار مناسب ارائه می شود. در اینجا تجزیه و تحلیل کامل معاملات ، از جمله معامله ای که از روز شکرگذاری آغاز شده است:

  • Fire HD 10 (تبلت 10 اینچی) اکنون 80 دلار (70 دلار تخفیف) است
  • Fire HD 10 Kids Edition اکنون 130 دلار است (70 دلار تخفیف)
  • Fire HD 8 Plus (تبلت 8 اینچی) اکنون 75 دلار (35 دلار تخفیف) است
  • Fire HD 8 اکنون 55 دلار است (35 دلار تخفیف)
  • نسخه کودکان Fire HD 8 اکنون 80 دلار (60 دلار تخفیف) است
  • Fire 7 (تبلت 7 اینچی) اکنون 40 دلار (10 دلار تخفیف) است
  • Fire 7 Kids اکنون 60 دلار (40 دلار تخفیف) دارد

توجه داشته باشید که نسخه های Fire Kids شامل یک پرونده و یک سال دیگر می شود خدمات اشتراک Amazon Kids Kids، 36 دلار ارزش دارد.

دیوید کارنای / CNET

آمازون از اولین تبلت Kindle Fire راهی طولانی را طی کرده است. Amazon Fire HD 10 بزرگترین تبلت آمازون با اندازه صفحه نمایش 10 اینچی و بلندگوهای قدرتمند است (و اکنون از طریق USB-C شارژ می شود). این تبلت مانند برادر کوچکتر 8 اینچی خود ، Fire HD 8 ، دارای مزایایی برای مشترکان Prime است که جریان و بارگیری فیلم ، نمایش های تلویزیونی و بازی ها را برای اعضا آسان می کند. تبلت های فایر از نسخه خالص اندروید استفاده نمی کنند بلکه در عوض از سیستم عامل Fire مبتنی بر اندروید آمازون استفاده می کنند و برنامه ها را از فروشگاه برنامه آمازون بارگیری می کنند. هنوز می توانید برنامه ها را از Google Play دریافت کنید ، اما باید فروشگاه را خودتان نصب کنید – این بدان معناست که علاقه مندان به بازی برای تجربه عالی تبلت بازی به همه بازی های موبایل مورد علاقه خود دسترسی دارند. ادامه مطلب

سزار سالزا / CNET

Fire HD 8 در اوایل سال جاری با پردازنده سریعتر ، شارژ USB-C ، عملکرد Wi-Fi بهتر ، 2 گیگابایت RAM (از 1.5 گیگابایت) و رونق از 16 گیگابایت به 32 گیگابایت برای ذخیره سازی در به روز شد. مدل پایه صفحه نمایش HD آن نسبت به Fire 7 اصلی شارپتر است اما به اندازه شارپ بودن iPad نیست. HD 8 Plus به لطف 3 گیگابایت RAM شارژ بی سیم و عملکرد کمی بهتر را اضافه می کند. بررسی آمازون Amazon Fire HD 8 (2020) را بخوانید.

دیوید کارنای / CNET

Fire HD 8 Plus به شارژ بی سیم و RAM بیشتر (با 3 گیگابایت به جای 2 گیگابایت) اضافه می کند ، عملکردی که باعث افزایش استاندارد Fire HD 8 می شود. این تبلت باید در اکثر پد های شارژ بی سیم شارژ شود. بررسی ما از Amazon Fire HD 8 Plus را بخوانید.

سارا تو / CNET

یک هشدار منصفانه: ما واقعاً فکر می کنیم که شما باید هزینه Fire HD 8 را بپردازید ، که یک تبلت بسیار سریعتر و سریعتر از Fire 7 اصلی است. اما با قیمت 40 دلار ، این مدل 7 اینچی غیر HD برای بسیاری از افراد وسوسه انگیز خواهد بود.

سارا تو / CNET

این نسخه کودکانه از تبلت Fire HD 8 یک جعبه پر شده ، کنترل والدین ، ​​دو سال ضمانت و یک سال اشتراک برای Kids Plus (که قبلاً با نام FreeTime Unlimited شناخته می شد) اضافه می کند ، که به طور معمول ماهیانه 3 دلار هزینه دارد و به شما امکان دسترسی به یک دسته از مطالب مناسب برای فرزندان. این در واقع برای یادگیری از راه دور مناسب نیست ، اما گزینه بسیار مقرون به صرفه تری نسبت به دادن iPad به کودک کامل است.

سارا تو / CNET

این لوازم اضافی همانند HD 8 بالا است ، اما یک نسخه مقاوم در برابر کودکان از نسخه کوچک و مقرون به صرفه Amazon Fire 7 است. شما به جای پردازنده 8 و کمتر مقاوم ، یک صفحه نمایش 7 اینچی دارید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر