[ad_1]

تلویزیون Hisense-H65-70 اینچ اندروید-تلویزیون

خوبی 65 اینچ Android TV را در اتاق نشیمن خود فقط با قیمت 250 دلار قرار دهید.

هایسنس

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

بیا ، برو و حالا برگرد: تلویزیون هوشمند Hisense H65 65 اینچ 4K UHD با اندروید با قیمت 250 دلار. که در جمعه سیاه فصل پر از پیشنهادات تلویزیونی، این کیک را برداشت. Best Buy چند روز قبل از شکرگذاری او را اذیت کرد و تقریباً بلافاصله فروخته شد. در واقع ، این بود اندکی برادر کوچکتر یک معامله قبلی و به همان اندازه چشمگیر: مدل 70 اینچی هایسنس تنها 400 دلار. (این است اکنون تا 450 دلار، اما هنوز 200 دلار تخفیف و یک معامله بسیار شگفت انگیز است.)

اما بیایید به این موضوع برگردیم: ما Hisense H65 را بررسی نکرده ایم. و صادقانه بگویم ، Android TV سیستم عامل مورد علاقه تلویزیون هوشمند ما نیست و ما نمی دانیم چه زمان و آیا این مدل برای حمایت از جانشین ارتقا می یابد ، Google TV. (بله ، هایسنس تلویزیون هایی را با سیستم عامل Roku تولید می کند که ما ترجیح می دهیم.) اما روی کاغذ چیزهای زیادی برای دوست داشتن در اینجا وجود دارد: فراتر از وضوح 4K ، از Dolby Vision HDR و DTS Virtual Audio پشتیبانی می کند. این دارای دستیار Google و Chromecast داخلی است که از طریق کنترل از راه دور صوتی قابل دسترسی است.

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون های سال 2020

اما صادقانه بگویم ، ذکر چنین تلویزیون بزرگی با چنین قیمت اندکی بدان معنی است که شما مجبور به مصالحه هستید. و اگر این به معنای کنار گذاشتن برنامه های داخلی اندروید و استفاده از کنسول بازی است – یا مثلاً 29 دلار Roku Streaming Stick Plus — همه چیز خوب است. از آنجا که این تلویزیون بسیار ارزان است ، پول زیادی برای شما باقی خواهد ماند.

همچنین به یاد داشته باشید: همانطور که با آن بحث کردم دیوید کاتزمایر ، استاد راهنمای تلویزیون CNET در یک قسمت اخیر از پادکست Cheapskate Show، همه به سطوح کامل سیاه یا خاموشی محلی علاقه ندارند. گاهی اندازه اهمیت بیشتری دارد. و آیا به فشارهای اضافی نیاز دارید: اگر تلویزیون را دوست ندارید ، این گزینه را دارید که آن را تا 16 ژانویه برگردانید. (این یک دوره بازگشت ویژه طولانی است.)

hisense.png

گفتن: “معامله از 28.11.20 شروع می شود”

بهترین خرید / عکس از جان فالکون / CNET

معامله از چه زمانی آغاز می شود؟ شنبه ، جایی

اکنون ، یک هشدار منصفانه: این تلویزیون تقریباً به محض پخش مستقیم در وب سایت Best Buy ، مجدداً فروخته خواهد شد. و ما دقیقاً نمی دانیم که این زمان بعد از نشان “Deal Starts 11/28” در صفحه محصول بهترین خرید است. اما ما می توانیم از طریق تجربه به شما بگوییم که معاملات روزانه Best Buy اغلب در بعضی از مواقع پس از نیمه شب به وقت مرکزی “در سایت” چرخانده می شوند (با تشکر ، دفتر Best Buy در مینیاپولیس). این ساعت 1 صبح ET یا 10:00 PT است. آیا دقیقاً در این زمان خواهد بود؟ دقایقی بعد؟ ساعت ها بعد؟ ما هیچ ایده ای نداریم اما اکنون شما به اندازه ما می دانید.

اگر به دنبال گزینه های دیگری هستید ، نگاهی به گزینه های ما بیندازید پیشنهادات تلویزیونی مورد علاقه برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبری.


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روزرسانی ها ، آن را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. همچنین می توانید برای متنهای معاملاتی که مستقیماً به تلفن شما تحویل داده شده اند ثبت نام کنید خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET پیدا کنید و برای آخرین کدهای تخفیف Walmart ، کوپن eBay ، کد تبلیغاتی سامسونگ و حتی بیش از صدها فروشگاه آنلاین دیگر ، صفحه ما را در کوپن های CNET مرور کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها به جواب ما می رسد صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر