[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری فصل خرید به ما منتهی می شود و هوم دپو در طول ماه معاملات در دسترس دارد. فروش خود را در جمعه سیاه در اوایل ماه نوامبر آغاز کرد و پس از شکرگذاری تا 2 دسامبر پس انداز خود را پیدا نمی کنید.

ما در مورد موارد مهم Home Depot مانند وسایل اساسی ، اثاثیه منزل ، جاروبرقی ، وسایل الکترونیکی ، کوره ، مبلمان و البته ابزارهای برقی معاملات بسیار خوبی داریم. حتی می توانید پس انداز دکوراسیون تعطیلات مانند درختان و تورم بادی را نیز بدست آورید. دوباره چک کنید ، زیرا ممکن است معاملات بیشتری در این هفته منتفی شود.

در زیر همه بهترین پیشنهادات این رویداد را جمع آوری کرده ایم. این ها فروش هایی است که فکر می کنیم ارزش وقت و توجه خریدار را داشته باشد. حتماً دوباره بررسی کنید زیرا ما با در دسترس قرار گرفتن معاملات بیشتر و انقضا سایر معاملات ، این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

Arlo Video Doorbell: 100 دلار

شما 50 دلار پس انداز می کنید

تایلر لیسنبی / CNET

زنگ در Arlo یکی از موارد مورد علاقه ما است و در حال حاضر با قیمت گزاف 100 دلار به فروش می رسد. اگر می خواهید بازی امنیت خانه خود را بهبود ببخشید ، زنگ در Arlo یک روش هوشمندانه برای انجام آن است.

ال جی

این یخچال 26 فوت مکعبی ال جی دارای درهای فرانسوی روی یخچال فریزر پایین و یخ سازهای دوتایی است و در فولاد ضد زنگ تمام شده است. این دستگاه مجهز به Wi-Fi است و با یک برنامه تلفن همراه ارتباط برقرار می کند تا در مورد مواردی مانند درب فریزر یا فیلترهایی که باید تعویض شوند اعلان هایی برای شما ارسال کند.

انبار خانه

وقتی نوبت به جاروبرقی می رسد ، کوسه یک نام خانوادگی است و Navigator Lift-Away DLX یکی از محبوب ترین مدل های آن است. از آن در حالت ایستاده استفاده کنید یا جعبه را برای همه این مکانهای سخت دسترسی جدا کنید.

تایلر لیسنبی / CNET

خط پروفیل یخچال های GE دارای زنگ و سوت بسیاری است و ما در گذشته تحت تأثیر برخی از آنها قرار گرفته ایم. یخچال و فریزر 17.9 فوت مکعبی اکنون زیر 2800 دلار قیمت دارد و یک معامله کاملاً محکم است (اگرچه این تخفیف کمی گمراه کننده است ، زیرا این لیست در این لیست بندرت با 3799 دلار فروخته می شود).

باب اسویپ

ربات خلأ Bobsweep با 50٪ تخفیف به فروش می رسد. 200 دلار برای خلا a که بدون نیاز به بلند کردن انگشت کف شما را تمیز می کند ، کشف بدی نیست.

ریوبی

این کیت ترکیبی شش ابزاره شامل یک مته / درایور با یک قطعه نیم اینچی بدون کلید ، چکش ، اره متقابل ، اره مدور ، چند ابزار و لامپ کار – به علاوه یک باتری 1.5 Ah ، باتری 4 Ah و شارژر 18 ولت است.

انبار خانه

گرما ترموستات هوشمند Wi-Fi Honeywell گرچه به اندازه شهود Nest یادگیری نیست ، اما دارای صفحه لمسی است و به شما کمک می کند تا عادات انرژی خود را کنترل کنید. این یک قدم بزرگ در مقایسه با ترموستات قابل برنامه ریزی استاندارد شماست.

پشته

این اره کاشی مرطوب قابل حمل دارای موتور 6.5 آمپر بوده و از سیستم ضد پاششی برخوردار است که محل کار شما را کاملاً خشک نگه می دارد. همچنین این پایه دارای میز قابل جابجایی است که به شما امکان می دهد با پایه میز کشیده تا 24 اینچ پاره شوید.

وسایل آشپزخانه

میکسر میکسر 10 مرحله ای 10 مرحله ای KitchenAid ClassicA دارای یک موتور 250 وات و یک سر کج است. به رنگ سفید تمام شده است. لوازم جانبی شامل یک کوبنده تخت ، یک شلاق شش نقطه ای و قلاب های خمیر است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر