[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

امسال اساسی است جمعه سیاه در حال حاضر با خرده فروشانی مانند آمازون، بهترین خرید و والمارت و فروش اولیه و تولیدکننده دستگاه دارند که این مثال را دنبال می کنند. و در سال 2020 ، محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه ها هستند پخش کننده ها از Fire TV ، Chromecast و سیستم عامل محبوب CNET ، Roku.

پخش کننده های Roku اکنون در پایین ترین سطح از همه زمان ها هستند ، از جمله 29 دلار برای ویراستاران Roku Streaming Stick Plus ، 69 دلار برای کاملا جدید Roku Ultra و 99 دلار برای Roku Streambar جدید. همه آنها می توانند وارد شوند 4K HDR و سال به تازگی AirPlay را اضافه کرده است به عملکرد پایدار خود ، یک هدیه تعطیلات زیبا برای طرفداران اپل. برخی از قیمت های خوب را می توان از طریق تلویزیون های Roku نیز بدست آورد ، گرچه قیمت آنها برای جمعه سیاه تاکنون کاهش نیافته است … هنوز.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است متفاوت باشد.

معاملات اکنون در دسترس هستند

سارا تو / CNET

Roku Streaming Stick Plus 4K پخش کننده مورد علاقه ما است و با کمتر از 30 دلار از نظر ارزش پول کاملا بی نظیر است. Stick صدها برنامه کاربردی ، رابط عالی Roku و کنترل از راه دور پایدار با صدا را ارائه می دهد. بررسی ما از Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

سارا تو / CNET

این یک Roku خالی است که می تواند تمام نیازهای پخش جریانی شما را برطرف کند. به سرعت Streaming Stick Plus نیست و شامل کنترل از راه دور پیشرفته مفید Roku (که دارای میکروفون کنترل صدا است و نیازی به هدف مستقیم تلویزیون ندارد) نمی باشد. همچنین پشتیبانی از 4K و ویژگی های جدیدی مانند AirPlay نیز وجود ندارد. با این حال ، این فقط 17 دلار است و باید برای جریان اصلی مناسب باشد.

SE تقریباً مشابه Roku Express 25 دلاری است ، به جز رنگ سفید.

سارا تو / CNET

ماه گذشته شاهد معاملات زیادی با منسوخ شده Roku Ultra بودیم ، اما مدل 2020 به سختی ظاهر شد و در حال حاضر جای خود را به دست آورده است. از آنچه دیده ایم ، این یک ارتقا significant قابل توجه است – با Dolby Vision و عملکرد بی سیم بهتر – و با 69 دلار ، یک معامله بسیار بزرگ است. بررسی Roku Ultra (2020) ما را بخوانید.

مانند Roku Ultra ، Streambar حدود 10 ثانیه پیش به بازار آمد و از تخفیف سالمی نیز برخوردار است. با همان قیمت Ultra برای یک روز عادی ، Streambar یک پخش کننده 4K با قابلیت موسیقی متن فیلم را تقویت می کند. این حتی برای اندازه گیری بلوتوث می اندازد. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

والمارت

TCL 4-Series توصیه ما برای تلویزیون های 32 اینچی به دلیل داخلی بودن Roku است و هیچ ارتباطی با کیفیت تصویر ندارد. ما انتظار داریم که برند خانگی Walmart Onn نیز تقریباً یکسان عمل کند و از آنجا که دارای Roku داخلی نیز می باشد ، ارزش بهتری دارد.

این ارزان ترین تلویزیون 32 اینچی روکو است که تاکنون دیده ایم ، اما از دیدن معاملات بهتر هفته آینده تعجب نخواهیم کرد. و در صورت تماشای برنامه Fire TV آمازون در حال حاضر 100 دلار است.

سال

Roku Premiere به خوبی Streaming Stick Plus نیست – فاقد کنترل صدا و کنترل تلویزیون است – اما اگر این ویژگی ها برای شما اهمیتی ندارند ، می توانید 5 دلار پس انداز کنید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر