[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020، انتخاب هدایای CNET با مشاوره ، نظرات و پیشنهادهای متخصص در مورد جدیدترین هدایای فناوری برای شما و خانواده شما

نیازی به انتظار برای تاریخ های رسمی نیست جمعه سیاه و دوشنبه سایبری امسال آنها یک ماه کامل هستند! Home Depot یک خرده فروش بزرگ است که اصطلاح “جمعه سیاه” را مجددا تعریف می کند: فروش Black Friday به غول تجارت از 6 نوامبر آغاز می شود و تا شکرگذاری ، جمعه سیاه و دوشنبه سایبری تا 2 دسامبر ادامه خواهد داشت. همه اینها را ببینید پیشنهادات عالی برای مهمترین موارد Home Depot. و دوباره چک کنید ، زیرا ممکن است معاملات بیشتری در طول ماه کاهش یابد!

اگر می خواهید ازدحام خرید در تعطیلات را شکست دهید و می خواهید دسترسی زودهنگام منحصر به فرد به کالاهای فروش داشته باشید ، رویداد یک ماهه فروش هوم دپو شامل پس انداز جمعه سیاه در ابزارهای برقی ، لوازم الکترونیکی ، جاروبرقی ، لوازم آشپزخانه ، کوره ، مبلمان و موارد دیگر است. و البته ، می توانید پس انداز دکوراسیون جشن مانند درختان و تورم بادی را پیدا کنید.

در زیر همه بهترین پیشنهادات این رویداد را جمع آوری کرده ایم. این ها فروش هایی است که فکر می کنیم ارزش وقت و توجه خریدار را داشته باشد. حتماً دوباره بررسی کنید ، زیرا با در دسترس بودن معاملات بیشتر و انقضا سایر معاملات ، این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

ال جی

این یخچال 26 فوت مکعبی ال جی دارای درهای فرانسوی روی یخچال فریزر پایین و یخ سازهای دوتایی است و در فولاد ضد زنگ تمام شده است. این دستگاه مجهز به Wi-Fi است و با یک برنامه تلفن همراه ارتباط برقرار می کند تا در مورد مواردی مانند درب فریزر یا فیلترهایی که باید تعویض شوند اعلان هایی برای شما ارسال کند.

ریوبی

این کیت ترکیبی شش ابزاره شامل یک مته / درایور با یک قطعه نیم اینچی بدون کلید ، چکش ، اره متقابل ، اره مدور ، چند ابزار و لامپ کار – به علاوه یک باتری 1.5 Ah ، باتری 4 Ah و شارژر 18 ولت است.

انبار خانه

گرما ترموستات Wi-Fi هوشمند Honeywell به اندازه شهود نیست ، اما بسیار قدرتمند است ، دارای صفحه لمسی است و به شما کمک می کند تا عادات انرژی خود را کنترل کنید. این یک قدم بزرگ در مقایسه با ترموستات قابل برنامه ریزی استاندارد شماست.

پشته

این اره کاشی مرطوب قابل حمل دارای موتور 6.5 آمپر است و از یک سیستم ضد پاشش برخوردار است که محل کار شما را کاملاً خشک نگه می دارد. همچنین این پایه دارای پایه قابل جدا شدن است که به شما امکان می دهد تا با پایه ایستاده میز تا 24 اینچ پاره شوید.

انبار خانه

وقتی نوبت به جاروبرقی می رسد ، کوسه یک نام خانوادگی است و Navigator Lift-Away DLX یکی از محبوب ترین مدل های آن است. از آن در حالت ایستاده استفاده کنید یا جعبه را برای همه این مکانهای سخت دسترسی جدا کنید.

وسایل آشپزخانه

میکسر ایستاده 10 سرعته Classic-Series 4.5 لیتری KitchenAid Classic دارای یک موتور 250 وات و یک سر کج است. به رنگ سفید تمام شده است. لوازم جانبی شامل یک کوبنده تخت ، یک شلاق شش نقطه ای و قلاب های خمیر است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر