[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

والمارت پیشنهاد دادخرده فروش در حال حاضر قیمت های پایین تر در AirPods Pro را ارائه می دهد به عنوان بخشی از جریان آن جمعه سیاه فروش. با این حال ، همه چیز در جمعه سیاه به سرعت پیش می رود و در حال حاضر نشان می دهد که دیگر خسته شده است. دلسرد نشوید – ممکن است سهام بیشتری در آخر هفته وارد بازار شود. آمازون با قیمت مطابقت دارد اما اکنون 199 دلار نشان می دهد و 50 دلار از قیمت خرده فروشی استاندارد صرفه جویی می کند. آیا AirPod های پایه را ترجیح می دهید؟ آنها در حال حاضر با قیمت 119 دلار به فروش می رسند. این بالاتر از قیمت فروش 99 دلاری آنها است اما از 159 دلار فروشگاه اپل بهتر است.

توصیه ما؟ به دنبال AirPods Pro با قیمت 190 دلار یا کمتر و AirPod های استاندارد با قیمت 120 دلار یا کمتر باشید. اگر اکنون با این قیمت ها نیستند ، منتظر بازگرداندن این معاملات باشید.

ادامه مطلب: بهترین معاملات هدفون جمعه سیاه (علاوه بر AirPods!)

سارا تو / CNET

اگرچه قرارداد 169 دلاری والمارت عالی بود ، اما به سرعت تمام شد. اگر می خواهید بهترین هدفونهای اپل را در گوش خود قرار دهید ، پس انداز آمازون هنوز مناسب نیست. بررسی AirPods Pro را بخوانید.

Walmart در اوایل بازی برای فروش در جمعه سیاه قدرتمند ظاهر شد و AirPods را با 99 دلار به ثمر رساند – پایین ترین قیمت تاکنون. این آمازون و (با عضویت) در Costco و Sam’s Club ترکیب شد. تاکنون معامله منقضی شده است ، اما انتظار داریم در اواخر فصل برگردد. بررسی AirPods ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

من شخصاً AirPods ارزان تر یا AirPods Pro را مصرف می کنم. اما اگر واقعاً به شارژ بی سیم حسادت می کنید ، بدانید که می توانید AirPods استاندارد را با یک کیف شارژ بی سیم با قیمت 150 دلار تهیه کنید که در مقایسه با قیمت فروشگاه اپل 49 دلار پس انداز می کند.

این مقاله اغلب منعکس می شود تا قیمت های فعلی را منعکس کند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر