[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه با معاملات سریع – از جمله معاملات Apple AirPods – وارد شد. اگر چیزی شبیه چک های معاملاتی ویژه CNET هستید ، در حالی که بدنبال یک معامله هستید ، به یک هدفون برای گوش دادن به موسیقی یا پادکست نیاز دارید. ما هم AirPods و هم AirPods Pro را در پایین ترین یا پایین ترین قیمت خود تاکنون می بینیم – اما دومی شروع به فروش کرده اند. جزئیات کامل را در زیر مشاهده کنید.

قیمت AirPods 2020

مدل قیمت فروشگاه اپل بهترین قیمت در حال حاضر بهترین قیمت (برای همه زمان ها)

AirPods Pro

249 دلار

200 دلار

169 دلار

AirPods

159 دلار

110 دلار

99 دلار

AirPod با کیف شارژ بی سیم

199 دلار

150 دلار

140 دلار

ادامه مطلب: بهترین معاملات هدفون جمعه سیاه (علاوه بر AirPods!)

سارا تو / CNET

Walmart چهارشنبه گذشته قیمت AirPods Pro را به 169 دلار کاهش داد – و بلافاصله از بازار خارج شد. آمازون به طور موثر با این مسئله (170 دلار) برخورد کرده است ، اما در آنجا نیز موجودی آن موجود نیست. در حال حاضر قیمت آنها در بهترین خرید 200 دلار است – که هنوز 49 دلار کمتر از قیمت معمول فروشگاه اپل است – اما حداقل آنها موجود هستند. بررسی AirPods Pro را بخوانید.

Walmart در اوایل بازی فروش جمعه سیاه بسیار قدرتمند ظاهر شد و AirPods را تا 99 دلار به ثمر رساند – پایین ترین قیمت تاکنون. این آمازون و (با عضویت) در Costco و Sam’s Club ترکیب شد. این معامله خاص تاکنون منقضی شده است ، اما اکنون می توانید AirPods را با 110 دلار تهیه کنید. اگر امروز خریداری شود ، در 7 دسامبر می رسد. بررسی AirPods ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

من شخصاً AirPods ارزان تر یا AirPods Pro را مصرف می کنم. اما اگر واقعاً به شارژ بی سیم حسادت می کنید ، بدانید که می توانید AirPods استاندارد را با یک کیف شارژ بی سیم با قیمت 150 دلار تهیه کنید که در مقایسه با قیمت فروشگاه اپل 49 دلار پس انداز می کند. اگر امروز خریداری شود ، در 7 دسامبر وارد می شود.

این مقاله اغلب منعکس می شود تا قیمت های فعلی را منعکس کند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر