[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

همانطور که ما به سمت دوشنبه سایبری، فروش عمده ای از خرده فروشان بزرگ مانند آمازون، والمارت و بهترین خریدو همچنین برخی از معاملات سازندگان دستگاه. امسال برخی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه ها هستند پخش کننده ها برای پلتفرم Fire TV آمازون ، Chromecast گوگل و پلتفرم محبوب CNET ، Roku.

قیمت پخش کننده های Roku اکنون پایین ترین زمان است ، از جمله 29 دلار برای برنده جایزه Editor’s Choice Award ، Roku Streaming Stick Plus ، 69 دلار برای کاملا جدید Roku Ultra و 100 دلار برای Roku Streambar جدید. همه این دستگاه های جریان دار قابل انتقال هستند 4K HDR، و AirPlay امسال تازه اضافه شده است به عملکرد پایدار خود ، یک هدیه تعطیلات زیبا برای طرفداران اپل. برخی از قیمت های مناسب برای گزینه های تلویزیون هوشمند Roku نیز وجود دارد ، اگرچه این صرفه جویی در جمعه سیاه آنچنان چشمگیر نیست … هنوز.

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بوده است ، اما آخرین پیشنهادات ممکن است متفاوت باشد. ما این را به روز می کنیم ، بنابراین تمام آخر هفته را بررسی کنید.

معاملات اکنون در دسترس هستند

سارا تو / CNET

Roku Streaming Stick Plus 4K پخش کننده مورد علاقه ما است و با کمتر از 30 دلار از نظر ارزش پول کاملاً بی نظیر است. Stick صدها برنامه کاربردی ، رابط عالی Roku و کنترل از راه دور پایدار با صدا را ارائه می دهد. بررسی ما از Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

سارا تو / CNET

ماه گذشته شاهد معاملات زیادی با منسوخ شده Roku Ultra بودیم ، اما مدل 2020 به سختی به بازار آمد و در حال حاضر جای خود را به دست آورده است. از آنچه دیده ایم ، این یک ارتقا significant قابل توجه است – با Dolby Vision و عملکرد بی سیم بهتر – و با 69 دلار ، یک معامله بسیار بزرگ است. بررسی Roku Ultra (2020) ما را بخوانید.

مانند Roku Ultra ، Streambar حدود 10 ثانیه پیش به بازار آمد و از تخفیف سالمی نیز برخوردار است. با همان قیمت Ultra برای یک روز عادی ، Streambar یک پخش کننده 4K با قابلیت موسیقی متن فیلم را تقویت می کند. حتی برای اندازه گیری بلوتوث می اندازد. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

والمارت

سری 4 TCL به دلیل وجود پلتفرم داخلی Roku ، توصیه ما برای تلویزیون های 32 اینچی است و هیچ ارتباطی با کیفیت تصویر ندارد. ما انتظار داریم که مارک خانگی Walmart Onn نیز تقریباً یکسان عمل کند و از آنجا که دارای Roku داخلی نیز می باشد ، ارزش بهتری دارد.

این ارزان ترین تلویزیون 32 اینچی Roku است که تاکنون دیده ایم ، اما با دیدن معاملات بهتر در این هفته تعجب نخواهیم کرد. و در صورت تماشای برنامه Fire TV آمازون در حال حاضر 100 دلار است.

سال

Roku Premiere به خوبی Streaming Stick Plus نیست – فاقد کنترل از راه دور صدا و تلویزیون است ، اما اگر این ویژگی ها برای شما مهم نیست ، می توانید 5 دلار پس انداز کنید.

سارا تو / CNET

این یک Roku خالی است که می تواند تمام نیازهای پخش جریانی شما را برطرف کند. به سرعت Streaming Stick Plus نیست و شامل کنترل از راه دور پیشرفته مفیدتر Roku (که دارای میکروفون کنترل صدا است و نیازی به اشاره مستقیم آن به تلویزیون نیست) نیست. همچنین پشتیبانی از 4K و ویژگی های جدیدی مانند AirPlay نیز وجود ندارد. با این حال ، این فقط 17 دلار است و باید برای جریان اصلی مناسب باشد.

SE تقریباً مشابه Roku Express 25 دلاری است ، به جز رنگ سفید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر