[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

همانطور که ما به سمت دوشنبه سایبریمعاملات جمعه سیاه برای مدلهای Roku – سیستم عامل جریانی مورد علاقه ما – بدون تاخیر ادامه دارد. این مارک در خرده فروشی هایی مانند همه جا به فروش می رسد آمازون، والمارت و بهترین خرید، با بسیاری از مدل ها در پایین ترین سطح ، یا از بین آنها مطابقت دارد ، از جمله 29 دلار برای برنده جایزه انتخاب سردبیران ، Roku Streaming Stick Plus ، 69 دلار برای کاملا جدید Roku Ultra و 100 دلار برای Roku Streambar جدید. همه این دستگاه های جریان دار قابل انتقال هستند 4K HDR، و AirPlay امسال تازه اضافه شده است به عملکرد پایدار خود ، یک هدیه تعطیلات زیبا برای طرفداران اپل. همچنین برخی از قیمت های خوب را می توان در گزینه های تلویزیون هوشمند Roku یافت (اگرچه به نظر می رسد سازندگان تلویزیون امسال قیمت های ارزان تر را روی پلتفرم Android TV هدف قرار دهند).

لطفا توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بوده است ، اما آخرین پیشنهادات ممکن است متفاوت باشد. ما این را به روز می کنیم ، بنابراین تمام آخر هفته را بررسی کنید.

معاملات اکنون در دسترس هستند

سارا تو / CNET

Roku Streaming Stick Plus 4K پخش کننده مورد علاقه ما است و با کمتر از 30 دلار از نظر ارزش پول کاملاً بی نظیر است. Stick صدها برنامه کاربردی ، رابط عالی Roku و کنترل از راه دور پایدار با صدا را ارائه می دهد. بررسی ما از Roku Streaming Stick Plus را بخوانید.

سارا تو / CNET

ماه گذشته شاهد معاملات زیادی با منسوخ شده Roku Ultra بودیم ، اما مدل 2020 به سختی به بازار آمد و در حال حاضر جای خود را به دست آورده است. از آنچه دیده ایم ، این یک ارتقا significant قابل توجه است – با Dolby Vision و عملکرد بی سیم بهتر – و با 69 دلار ، یک معامله بسیار بزرگ است. بررسی Roku Ultra (2020) ما را بخوانید.

مانند Roku Ultra ، Streambar حدود 10 ثانیه پیش به بازار آمد و از تخفیف سالمی نیز برخوردار است. با همان قیمت Ultra برای یک روز عادی ، Streambar یک پخش کننده 4K با قابلیت موسیقی متن فیلم را تقویت می کند. حتی برای اندازه گیری بلوتوث می اندازد. بررسی ما از Roku Streambar را بخوانید.

والمارت

ما هرگز Onn TV را آزمایش نکرده ایم (این وسایل الکترونیکی داخلی Walmart است). اما اگر به دنبال یک صفحه نمایش غول پیکر تلویزیون با سیستم عامل Roku هستید ، اینجاست. به نظر می رسد این مدل یک SKU ویژه Black Friday است ، که در اواخر سال 2020 متولد شد و کمی کمتر از 450 دلار فروخته شد. اما این 200 دلار کمتر از این مدل JVC با اندازه یکسان است که با روکو نیز کار می کند.

والمارت

سری 4 TCL به دلیل وجود پلتفرم داخلی Roku ، توصیه ما برای تلویزیون های 32 اینچی است و هیچ ارتباطی با کیفیت تصویر ندارد. ما انتظار داریم که مارک خانگی Walmart Onn نیز تقریباً یکسان عمل کند و از آنجا که دارای Roku داخلی نیز می باشد ، ارزش بهتری دارد.

این ارزان ترین تلویزیون 32 اینچی Roku است که تاکنون دیده ایم ، اما با دیدن معاملات بهتر در این هفته تعجب نخواهیم کرد. و در صورت تماشای برنامه Fire TV آمازون در حال حاضر 100 دلار است.

سال

Roku Premiere به خوبی Streaming Stick Plus نیست – فاقد کنترل از راه دور صدا و تلویزیون است ، اما اگر این ویژگی ها برای شما مهم نیست ، می توانید 5 دلار پس انداز کنید.

سارا تو / CNET

این یک Roku خالی است که می تواند تمام نیازهای پخش جریانی شما را برطرف کند. به سرعت Streaming Stick Plus نیست و شامل کنترل از راه دور پیشرفته مفیدتر Roku (که دارای میکروفون کنترل صدا است و نیازی به اشاره مستقیم آن به تلویزیون نیست) نیست. همچنین پشتیبانی از 4K و ویژگی های جدیدی مانند AirPlay نیز وجود ندارد. با این حال ، این فقط 17 دلار است و باید برای جریان اصلی مناسب باشد.

SE تقریباً مشابه Roku Express 25 دلاری است ، به جز رنگ سفید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر