[ad_1]

لاک پشت-ساحل-بازسازی -70-و-بازسازی -200

هدفون مخصوص بازی Turtle Beach Recon 70 (سمت چپ) و Recon 200

جاش گلدمن / CNET

زیاد است لوازم جانبی بازی با تخفیف برای Cyber ​​Monday. به عنوان مثال سازنده هدست های بازی Turtle Beach قیمت هدفون های کابل پرفروش خود را کاهش داده است 70 Recon ، فقط تا 23 دلار (معمولاً 40 دلار فروخته می شود). Recon 70 یک هدست اساسی است که فقط دارای کنترل میزان صدا و یک میکروفون متصل است که می تواند دور از جاده چرخانده شود ، همچنین میکروفون را بی صدا می کند. با این حال ، سبک و راحت است و کاملاً از طریق هر چیزی که به اتصال صوتی 3.5 میلی متری آن وصل کنید – Xbox ، PlayStation ، Switch یا PC تأمین می شود.

اما معامله بهتر است هدفون سیمی پیشرفته Turtle Beach Recon 200 برای بازی ها. در اصل همان طراحی هدفون با Recon 70 است ، اما با پرداخت 7 دلار بیشتر ، به ویژه در طبقه پایین ، صدای زیادی را دریافت می کنید. علاوه بر شماره گیر صدای Recon 200 ، یک هدفون کنترل صدا نیز برای صدای شما دارد. تنها نکته منفی در مقایسه با Recon 70 این است که تقویت کننده صدا به این معنی است که شما باید باتری داخلی را از طریق پورت micro-USB شارژ کنید. باتری تا 12 ساعت بازی دوام می آورد.

پس از استفاده از هر دو ، ارزش کمی دردسر برای شارژ Recon 200 برای گرفتن خروجی صوتی بهتر و کنترل سطح میکروفون است. با هیچ یک از هدست های بازی Recon با این قیمت ها نمی توانید اشتباه کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر