[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

آمازون فروش این فصل تعطیلات را متوقف نمی کند. تقریباً طیف وسیعی از دستگاه های آمازون – بلندگوهای اکو ، Fire TV Sticks ، تبلت های Fire و دستگاه های امنیتی Ring با قیمت اصلی یا نزدیک به قیمت اصلی برای جمعه سیاه فروش که در حال حاضر است. تابحال کیندل جدیدی خواسته اید؟ یا می خواهید یکی را هدیه دهید؟ خوب ، این فرصت شماست که بهترین کتابخوان ها را با قیمت عالی رزرو کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین کتابخوان الکترونیکی برای سال 2020

دیوید کارنای / CNET

این طلا در خط آمازون و انتخاب فعلی ما برای ویراستاران CNET در این گروه است. در اینجا مواردی وجود دارد که ما در مورد Kindle Paperwhite دوست داریم:

  • 10٪ باریکتر و سبک تر از نسخه قبلی است.
  • این طرح “جلو” دارد و پشت آن به جای پلاستیک سخت از مواد نرمتر و گیرنده ساخته شده است.
  • این کیندل کاملاً ضدآب است ، مانند Kindle Oasis پیشرفته و دارای صفحه نمایش پلاستیکی است که به گفته آمازون ضد پارگی و ضد خش است.
  • این بلوتوث داخلی دارد ، بنابراین می توانید کتابهای صوتی Amazon Audible را بارگیری کرده و با هدست بی سیم به آنها گوش دهید.

Paperwhite آخرین بار در نوامبر 2018 به روز شد. گذشته از شارژ USB-C و احتمالاً یک صفحه به روز شده ، مشخص نیست که آمازون در سال 2021 چه چیز دیگری می تواند به Paperwhite اضافه کند ، بنابراین یک ایده هدیه نسبتاً آینده است. برای خوانندگان مشتاق بررسی ما از Amazon Kindle Paperwhite (2018) را بخوانید.

سارا تو / CNET

جدیدترین تکرار خواننده کتاب الکترونیکی اولیه آمازون ، که آمازون آن را Kindle می نامد ، اکنون دارای صفحه ای خودنور و طراحی بهبود یافته است. ما ترجیح می دهیم Amazon Kindle Paperwhite ، که دارای صفحه نمایش با وضوح بالاتر است (متن و تصاویر کمی واضح تر به نظر می رسند) ، ضد آب است و از طرح روشنایی کمی بهتر برخوردار است. اما اگر نمی خواهید هزینه زیادی برای یک کتابخوان الکترونیکی هزینه کنید ، Kindle استاندارد گزینه خوبی است ، مخصوصاً وقتی که از این طریق تخفیف داشته باشید.

سارا تو / CNET

اکثر مردم از مقرون به صرفه Paperwhite برای خواندن کتابهای الکترونیکی Kindle و نیازهای اساسی Kindle خوشحال خواهند شد ، اما اگر شما بهترین ها را با صفحه ضد خیرگی می خواهید – و بد نیستید برای آن هزینه ای بیشتر بپردازید – احتمالاً Oasis وقتی صحبت از یک دستگاه کتاب الکترونیکی برتر می شود. 175 دلار قیمت خوبی برای آن است.

بهترین خواننده الکترونیکی E Ink آمازون در سال 2019 به روز شد ، اما این خواننده الکترونیکی Kindle اساساً با Kindle Oasis قبلی یکسان است ، به جز یک تفاوت اساسی: این یک نور داخلی قابل تنظیم برای تنظیم رنگ است که به شما امکان می دهد بسته به اینکه روز یا شب بخوانید ، تن رنگ را از سرد به گرم تنظیم کنید. همچنین می توانید بازخوانی خودکار صفحه را هنگام طلوع و غروب خورشید برنامه ریزی کنید – برخلاف حالت Night Shift در دستگاه های اپل.

دیوید کارنای / CNET

نسخه کودکانه ای که در اینجا به فروش می رسد شامل یک مورد است – چهار گزینه وجود دارد ، به همراه یک سال Amazon Kids Plus (FreeTime Unlimited) ، که معمولاً ماهیانه 3 دلار هزینه دارد و به شما امکان دسترسی به صدها کتاب کودک را می دهد. Amazon Kids Plus شامل مجموعه کامل هری پاتر و اولین کتاب از مجموعه های معروف دیگر مانند Artemis Fowl است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر