[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری گذشته است ، اما همه معاملات AirPods راه را طی نکرده اند. جمعه سیاه با بهترین قیمت ها روبرو شده است AirPods Pro – 170 دلار – و آنها بلافاصله به فروشندگانی مانند Walmart و Amazon فروخته شدند. ما هنوز آنها را با قیمت 190 دلار در Woot می بینیم. 50 دلار تخفیف دارد و هنوز هم خیلی خوب است. اگر AirPods استاندارد بخواهید ، دیگر در پایین ترین قیمت 99 دلار نیستند ، اما با این وجود می توانید با 130 دلار آنها را تهیه کنید. و می توانید AirPods استاندارد را با جعبه شارژ بی سیم کامل با 160 یا 39 دلار پس انداز تهیه کنید. از فروشگاه اپل.

بهترین معاملات فعلی را در زیر مشاهده کنید ، اما به خاطر داشته باشید که قیمت گذاری و موجودی کالا بسیار زیاد در نوسان است.

قیمت AirPods 2020

مدل

قیمت فروشگاه اپل

بهترین قیمت در حال حاضر

بهترین قیمت در همه زمان ها

AirPods Pro

249 دلار

190 دلار

169 دلار

AirPods

159 دلار

130 دلار

99 دلار

AirPod با کیف شارژ بی سیم

199 دلار

140 دلار

140 دلار

سارا تو / CNET

AirPods Pro برای مدت کوتاهی فقط 169 دلار از Walmart و 170 دلار از آمازون برای جمعه سیاه بود. آنها اکنون بین 190 تا 199 دلار پینگ پینگ می کنند ، ووت در حال حاضر آنها را مانند گذشته با 190 دلار می فروشد. این 60 دلار کمتر از قیمت عادی فروشگاه اپل است. اگر عضو Amazon Prime هستید ، حمل و نقل در Woot رایگان است. بررسی AirPods Pro را بخوانید.

Walmart در اوایل بازی فروش جمعه سیاه بسیار قدرتمند ظاهر شد و AirPods را تا 99 دلار به ثمر رساند – پایین ترین قیمت تاکنون. این آمازون و (با عضویت) در Costco و Sam’s Club ترکیب شد. این معامله خاص تاکنون منقضی شده است ، اما AirPods در بهترین خرید 130 دلار نگه داشته است. بررسی AirPods ما را بخوانید.

سارا تو / CNET

من شخصاً AirPods ارزان تر یا AirPods Pro را مصرف می کنم. اما اگر واقعاً به شارژ بی سیم حسادت می کنید ، بدانید که می توانید AirPods استاندارد را با یک جعبه شارژ بی سیم با قیمت 140 دلار تهیه کنید که نسبت به قیمت فروشگاه اپل 59 دلار پس انداز است. در حال حاضر ، این تنها 10 دلار بیشتر از AirPods با کیس استاندارد است که به 99 دلار رسیده و ممکن است قبل از پایان سال به آن قیمت بازگردد.

این مقاله اغلب منعکس می شود تا قیمت های فعلی را منعکس کند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر