[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

Lululemon مارک مورد علاقه لباس فعال است که ارزان نیست. نام تجاری اغلب فروش نمی کند ، بنابراین هنگامی که یک مورد وجود دارد ، ارزش خرید دارد.

برای جمعه سیاه، Lululemon برخی از محصولات پرفروش خود را مانند محصولات بسیار دوست داشتنی Align Pant و Wunder Under Leggings و همچنین برخی از محصولات فصل گذشته را هدیه می دهد. من فروش را بررسی کردم تا بهترین معاملات را پیدا کنم.

به دنبال معاملات بیشتر هستید؟ نگاه کن بهترین پیشنهادات برای تناسب اندام در خانه برای جمعه سیاه و بهترین تخفیف برای Fitbit و ساعت هوشمند Black Friday.

لولومون

گوه های آموزشی مورد علاقه ما ، Lululemon Wunder Under ، برای جمعه سیاه مشخص شده اند. می توانید آنها را در چندین سبک مختلف شامل تمام طول و برش داده شده از 60 تا 80 دلار قرار دهید.

لولومون

ژاکت ضدآب با نصف پایین غاز؟ بله لطفا. این ژاکت بمب افکن زمستانی شما را در طول فصل گرم و خشک نگه می دارد.

لولومون

این محصول برتر توجه من را به خود جلب کرد زیرا چیزی است که دوست دارم در سالن بدنسازی بپوشم و بیرون با دوستان طرح متقاطع از پشت گره خورده است و پارچه بافت مدرن به نظر می رسد. قسمت فوقانی دارای یک قسمت چهار طرفه است و عرق را برای تمرین های تست شده برطرف می کند.

لولومون

برای کسانی که دارای سینه بزرگتر هستند ، یافتن یک سوتین ورزشی حمایتی برای تمرینات با تأثیر بالا می تواند دشوار باشد. این سوتین Run Times پشتیبانی بالایی از فنجان های B تا E با بند و بند قابل تنظیم دارد. صفحه سوراخ دار در جلو و عقب به جریان هوا کمک می کند تا زیاد عرق نکنید.

لولومون

این ژاکت مردانه ضد آب با پوسته دارای بسیاری از جیب ها ، بست های سجاف و دریچه های هوا است که شما را خنک می کند. در یک کیسه بسته بندی شده است تا بتوانید آن را در کیسه ای بگذارید و جزئیات بازتابنده شب هنگام دید شما را فراهم می کنند.

لولومون

MVP های واقعی در سال 2020 شلوار راحتی است که ظاهری شبیه به شلوار جین شیک نیز دارد. این شلوارهای مردانه جزئیاتی مشابه شلوار جین دارند – جیب هایی با پرچ ، مگس و دکمه ای با زیپ ، اما نرم و محکم تر هستند. آنها در برشهای نازک ، نازک و کلاسیک و در چندین طول مختلف موجود هستند که همه با قیمت 89 دلار برای فروش هستند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چگونه جمعه سیاه را در سال 2020 ببریم


1:46

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر