[ad_1]

هولو

آنجلا لنگ / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

معامله جمعه سیاه Hulu برای سال 2019 برای سال 2020 برمی گردد. از روز شکرگذاری (26 نوامبر) تا 30 نوامبر ، کاربران جدید می توانند برای یک سال از سرویس اصلی جریان Hulu با قیمت 1.99 دلار ثبت نام کنند ماه (به طور منظم 6 دلار). فقط مشتریانی که تازه وارد این سرویس شده اند یا بیش از سه ماه پیش انصراف داده اند می توانند از این معامله استفاده کنند و اگر موفق شدید تبلیغات جمعه سیاه سال گذشته را بدزدید ، اکنون واجد شرایط نیستید. این معامله به خوبی معامله Hulu که در سال 2018 دیدیم – 12 دلار برای یک سال خدمات اساسی – خوب نیست ، اما هنوز هم بسیار ارزان است و اگر 12 ماه پیش آن را لغو کنید ، می توانید قبل از آن معامله کنید.

سطح اولیه Hulu – آنچه با این معامله به دست می آورید – به شما امکان دسترسی به کل کاتالوگ سرویس ویدیو را می دهد ، اما هنگام پخش جریانی باید چندین تبلیغ را تماشا کنید. خدمات گران قیمت و بدون تبلیغات تبلیغاتی آن هر ماه 12 دلار هزینه دارد. Hulu با تلویزیون زنده که دارای کاتالوگ قابل توجه محتوای درخواستی است ، پس از ماهانه 65 دلار به شما بازپرداخت می کند آخرین افزایش قیمت از دسامبر لازم الاجرا می شود.

بیشتر بخوانید: Netflix در مقابل Hulu: چه کسی بهترین قیمت ، نمایش ها و بسته های اصلی را دارد؟

شما همچنین می توانید Hulu را به عنوان بخشی از a با تخفیف دریافت کنید بسته با دیزنی پلاس و ESPN + با قیمت 13 دلار در ماه. و مشتریان Verizon Wireless می توانند آن را دریافت کنند همان بسته به صورت رایگان اگر برنامه Play More Unlimited دارید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چگونه جمعه سیاه را در سال 2020 ببریم


1:46

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر