معامله جمعه سیاه هولو برای سال 2020 بازمی گردد: 65٪ تخفیف در اشتراک های جدید و فعال شده

[ad_1]

هولو

آنجلا لنگ / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

با خیلی زیاد خدمات پخش جریانی اکنون ارائه شده ، Hulu در جمعه سیاه با تخفیف 65 درصدی از بسته خارج می شود.

تا 30 نوامبر ، همه اشتراک های جدید یا حساب های فعال شده (بیش از سه ماه پیش لغو شده) می توانند از تخفیف قابل توجه استفاده کنند. اگر سرویس پخش جریانی مبتنی بر اشتراک را در نظر گرفته اید ، اکنون زمان مناسبی برای انجام این کار است کابل تلویزیون کابلی را برش دهید. با پرداخت 1.99 دلار در ماه (قیمت عادی 6 دلار) می توانید پخش جریانی کنید خدمات اصلی هولو کل سال.

توجه: مشترکانی که از معاملات جمعه سیاه Hulu بهره مند شده اند واجد شرایط نیستند.

پیشنهاد جمعه سیاه Hulu به شما امکان دسترسی به کل کاتالوگ سرویس ویدئو را می دهد ، اما لایه اصلی خدمات بدون تبلیغات نیست – در سطح برتر 12 دلار در ماه ارائه می شود. و یکبار آخرین افزایش قیمت از دسامبر لازم الاجرا می شود ، هولو با تلویزیون زنده، که دارای کاتالوگ معتبری در صورت تقاضا است ، ماهیانه 65 دلار کار می کند.

ادامه مطلب: Netflix در مقابل Hulu: چه کسی بهترین قیمت ، نمایش ها و بسته های اصلی را دارد؟

شما همچنین می توانید Hulu را به عنوان بخشی از a با تخفیف دریافت کنید بسته با دیزنی پلاس و ESPN + با قیمت 13 دلار در ماه. و مشتریان Verizon Wireless می توانند آن را دریافت کنند همان بسته به صورت رایگان اگر برنامه Play More Unlimited دارید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چگونه جمعه سیاه را در سال 2020 ببریم


1:46

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet