[ad_1]

هولو

آنجلا لنگ / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

قرارداد سال گذشته با Hulu برای جمعه سیاه در سال 2020 برمی گردد. از 26 نوامبر تا 30 نوامبر ، کاربران جدید می توانند برای یک سال از خدمات اصلی جریان Hulu با پرداخت 2 دلار در ماه (به طور منظم 6 دلار) ثبت نام کنند. فقط مشتریانی که تازه وارد این سرویس شده اند و یا بیش از سه ماه پیش انصراف داده اند واجد شرایط شرکت در این معامله هستند و اگر موفق به ربودن تبلیغات جمعه سیاه سال گذشته شوید نیز واجد شرایط نخواهید بود. این معامله به خوبی معامله با Hulu که در سال 2018 دیدیم – 12 دلار برای یک سال خدمات پایه – خوب نیست ، اما هنوز هم بسیار ارزان است و اگر 12 ماه پیش آن را لغو کنید ، می توانید قبل از آن معامله کنید.

پیوند ثبت نام برای این معامله هنوز در دسترس نیست ، اما ما پس از فعال شدن آن را در اینجا اضافه خواهیم کرد.

سطح ابتدایی Hulu – آنچه با این معامله بدست می آورید – به شما امکان دسترسی به کل کاتالوگ سرویس ویدیو را می دهد ، اما هنگام پخش جریانی باید چند تبلیغ را تماشا کنید. هزینه خدمات گران قیمت و بدون آگهی آن 12 دلار در ماه است. Hulu با تلویزیون زنده که دارای کاتالوگ قابل توجه محتوای درخواستی است ، پس از ماهانه 65 دلار به شما بازپرداخت می کند آخرین افزایش قیمت از دسامبر لازم الاجرا می شود.

بیشتر بخوانید: Netflix در مقابل Hulu: چه کسی بهترین قیمت ، نمایش ها و بسته های اصلی را دارد؟

شما همچنین می توانید Hulu را به عنوان بخشی از a با تخفیف دریافت کنید بسته با دیزنی پلاس و ESPN + با قیمت 13 دلار در ماه. و مشتریان Verizon Wireless می توانند آن را دریافت کنند همان بسته به صورت رایگان اگر برنامه Play More Unlimited دارید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چگونه جمعه سیاه را در سال 2020 ببریم


1:46

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر