معامله جمعه سیاه هولو در تاریخ 26 نوامبر برمی گردد: ماهیانه 2 دلار برای مشترکان جدید و برگشتی

[ad_1]

هولو

آنجلا لنگ / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

معامله جمعه سیاه Hulu 2019 به سال 2020 برمی گردد. از 26 نوامبر تا 30 نوامبر ، کاربران جدید می توانند برای یک سال خدمات پخش اصلی Hulu با پرداخت 2 دلار در ماه (6 دلار به طور منظم) ثبت نام کنند. فقط مشتریانی که تازه وارد این سرویس شده اند یا بیش از سه ماه پیش انصراف داده اند می توانند از این معامله استفاده کنند و اگر موفق به ربودن تبلیغات جمعه سیاه سال گذشته شدید ، اکنون واجد شرایط نیستید. این معامله به خوبی معامله Hulu که در سال 2018 دیدیم – 12 دلار برای یک سال خدمات اساسی – خوب نیست ، اما هنوز هم بسیار ارزان است و اگر 12 ماه پیش آن را لغو کنید ، می توانید قبل از آن معامله کنید.

پیوند ثبت نام برای این معامله هنوز در دسترس نیست ، اما ما پس از راه اندازی آن را در اینجا اضافه خواهیم کرد.

سطح اولیه Hulu – آنچه با این معامله به دست می آورید – به شما امکان دسترسی به کل کاتالوگ خدمات ویدیویی را می دهد ، اما هنگام پخش جریانی باید چند تبلیغ را تماشا کنید. خدمات گران قیمت و بدون تبلیغات تبلیغاتی آن هر ماه 12 دلار هزینه دارد. Hulu با تلویزیون زنده که دارای کاتالوگ قابل توجه محتوای درخواستی است ، پس از ماهانه 65 دلار به شما بازپرداخت می کند آخرین افزایش قیمت از دسامبر لازم الاجرا می شود.

بیشتر بخوانید: Netflix در مقابل Hulu: چه کسی بهترین قیمت ، نمایش ها و بسته های اصلی را دارد؟

شما همچنین می توانید Hulu را به عنوان بخشی از a با تخفیف دریافت کنید بسته با دیزنی پلاس و ESPN + با قیمت 13 دلار در ماه. و مشتریان Verizon Wireless می توانند آن را دریافت کنند همان بسته به صورت رایگان اگر برنامه Play More Unlimited دارید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چگونه برنده جمعه سیاه در سال 2020 شوید


1:46

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet