[ad_1]

pornhub-premium-lifetime-endamation-lifeplan-black Friday

سلام ، معامله یک معامله است.

Pornhub

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه وقت خوبی برای دستیابی به معاملات خوب تقریباً در مورد هر چیزی است – و از امشب یکی از بهترین معاملات فصل از آمازون ، والمارت یا بهترین خرید در دسترس نخواهد بود. این یک معامله مستقیم از سرویس پخش ویدیوی بزرگسالان Pornhub است ، که قول می دهد سال 2020 را با اشتراک مادام العمر در Pornhub Premium با قیمت 200 دلار احیا کند.

این حتی از پیشنهاد جمعه سیاه سال گذشته که این شرکت برای اولین بار 299 دلار اشتراک LifePlan خود را ارائه داد ، حتی بهتر است. و مانند سال گذشته ، این معامله مختص جمعه سیاه است ، بنابراین پس از آخر هفته دیگر نمی توانید LifePlan را خریداری کنید.

Turnonnewpromo.png

برای روشن کردن ، پوشش CNET از تقاطع فناوری و جنسیت ، اینجا را کلیک کنید.

علاوه بر کتابخانه Pornhub با ویدئوهای جریانی رایگان ، مشترکین Pornhub Premium بدون محتوای آگهی و تبلیغات به محتوای ویدیوی HD با کیفیت عالی و VR به کاتالوگ سایت دسترسی رایگان دارند. به ازای Pornhub ، این مجموعه در حال حاضر بیش از 500،000 ویدیو را شامل می شود ، بیشتر از تقاضای 125،000 فیلم در سال گذشته. حتماً سال 2020 شلوغ بوده است.

هزینه اشتراک معمولاً 10 دلار در ماه است ، بنابراین واقعاً فقط در صورتی ارزش دارد که حداقل دو سال یا بیشتر به طور منظم از سایت استفاده کنید. و با این وجود Pornhub جذب می شود ده ها میلیارد بازدید کننده هر سالهبنابراین شاید این هشدار نسبت به شما کمتر از آنچه فکر می کنم اعمال شود.

نکته مهم دیگر: اشتراک های جمعه سیاه BlackPornhub از 200 دلار شروع می شود – اما Pornhub می گوید هزینه های 25 دلار با خارج از موجودی با حداکثر قیمت نهایی 500 دلار افزایش خواهد یافت

این بدان معنی است که شما احتمالاً می خواهید چهارشنبه دیر وقت بیدار باشید و به محض شروع پیشنهاد در نیمه شب ET (21:00 PT) اقدام کنید. از آنجا ، معامله تا شکرگذاری ، جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ادامه خواهد داشت ، قبل از اینکه در روز سه شنبه اول دسامبر در ساعت 7 صبح (4 صبح PT) پایان یابد.

تا آن زمان ، پیش بروید و در معاملات شکرگذاری Pornhub بخندید (و نگران نباشید – برخلاف 99.999٪ از فیلم های Pornhub ، کار با آن ایمن است).

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر