[ad_1]

galaxy-s20-fe-تمام رنگها

100 دلار در Galaxy S20 FE کاملاً پس انداز کنید. قفل آن باز است بنابراین می توانید آن را به شرکت مخابراتی منتخب خود ببرید.

سامسونگ

Galaxy S20 Fan Edition وارد شده استبه سامسونگ ، هواداران ، فرصتی برای خرید یک تلفن S20 با صدها کمتر از قیمت مدل پرچمدار ارائه می دهند. خبر خوب: اکنون می توانید حتی کمتر از آن نیز دریافت کنید.

برای مدت زمان محدودی و در حالی که منابع از بین رفته اند ، آمازون این کار را انجام داده است قفل Galaxy S20 FE 5G 128 GB با قیمت 549 دلار را باز کنید. در پنج رنگ مختلف با این قیمت موجود است که 151 دلار زیر خرده فروشی است.

بنابراین معامله با S20 FE چیست؟ در تاریخ خود ، Galaxy S20 FE تلفن ارزان قیمت 700 دلاری است که هم اکنون به آن نیاز داریم، اندرو هویل از CNET این بررسی را ارائه داده است: “قیمت ممکن است مقرون به صرفه باشد ، اما به نظر می رسد که ویژگی های اصلی آنچنان لطمه ای ندیده اند. یک صفحه نمایش 6.5 اینچی ، 2400×1،080 پیکسل Super AMOLED با نرخ تازه سازی 120 هرتز برای پیمایش صاف و سریع پردازنده Snapdragon 865.

من مطمئن نیستم که موافقت می کنم با یک تلفن 700 دلاری با “قیمت مقرون به صرفه” تماس بگیرم ، اگرچه این به وضوح بیش از 1000 دلار S20 است. و با قیمت 549 دلار ، قطعاً قیمت آن بیشتر شبیه یک مدل متوسط ​​است.

به هر حال ، صرفه جویی در هزینه 150 دلار بلافاصله پس از خروج ، بدون قرارداد یا فعال سازی لازم است؟ که من می توانم عقب بیفتم.

تفکرات شما؟

بیشتر بخوانید: ارزان ترین برنامه های تلفنی که امروز می توانید دریافت کنید

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی برای خرید برای سال 2020


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Samsung Galaxy S20 FE متوسط ​​گوشی ای است که باید بر آن غلبه کنیم


3:20


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر