[ad_1]

هولو

آنجلا لنگ / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

به طرفداران پخش جریانی گوش دهید: تا آنجا که می دانیم ، در حال ورود به ساعات پایانی یکی از بهترین معاملات سال هستیم. تا پایان امروز ، 30 نوامبر – همچنین به عنوان شناخته می شود دوشنبه سایبری – می توانید برای یک سال قفل کنید خدمات اصلی هولو با قیمت 1.99 دلار در ماه (قیمت عادی 6 دلار). با این کار 66٪ صرفه جویی می شود و برای شما 24 دلار در سال و با هزینه 72 دلار هزینه می شود. این معامله برای همه اشتراک های جدید یا حساب های مجدد فعال (که بیش از سه ماه پیش لغو شده است) امکان پذیر است. اگر سرویس پخش جریانی مبتنی بر اشتراک را در نظر گرفته اید ، اکنون زمان مناسبی برای انجام این کار است کابل تلویزیون کابلی را برش دهید. عجله کنید و اکنون اقدام کنید ، این آخرین فرصت شما برای دسترسی به معامله است!

توجه داشته باشید: مشترکانی که از معاملات جمعه سیاه Hulu در سال 2019 استفاده کردند ، شرایط لازم را ندارند.

پیشنهاد جمعه سیاه Hulu به شما امکان دسترسی به کل کاتالوگ سرویس ویدئو را می دهد ، اما لایه اصلی خدمات بدون تبلیغات نیست – در سطح برتر 12 دلار در ماه ارائه می شود. و یکبار آخرین افزایش قیمت از دسامبر لازم الاجرا می شود ، هولو با تلویزیون زنده، که دارای کاتالوگ معتبری در صورت تقاضا است ، با هزینه 65 دلار در ماه کار خواهد کرد (اما این سرویس نیز در اینجا گنجانده نشده است).

ادامه مطلب: Netflix در مقابل Hulu: چه کسی بهترین قیمت ، نمایش ها و بسته های اصلی را دارد؟

شما همچنین می توانید Hulu را به عنوان بخشی از بسته های دیزنی پلاس و ESPN + با قیمت 13 دلار در ماه دریافت کنید. و مشتریان Verizon Wireless می توانند آن را دریافت کنند همان بسته به صورت رایگان اگر برنامه Play More Unlimited دارید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir