امروزه با استفاده از ردیاب کوچک مخفی میتوان فرزندان خود، بهخصوص کودکان و نوجوان که سرشار از انرژی هستند را زیر نظر داشت. در جی پی اس ردیابی افراد GR600 یک میکروفون باکیفیت برای شنود و ضبط صدای محیط نیز در نظر گرفتهشده است. این ردیاب خودرو در حال حاضر قویترین دستگاه موجود در ایران است که اطلاعات کامل را میتوانید در صفحه محصول مشاهده کنید. دستگاه رو از راه دور چطور می شهخاموش یا روشن کرد؟

حتی می توانید به ردیابی حیوانات خانگی بپردازید تا در صورت دور شدن از شما آن ها را پیدا کنید. برای ردیاب حیوانات معمولاً عمر باطری و با دوامی آن بسیار مهم است. بااینکه ردیاب شخصی جی آر 600 با داشتن ویژگی آهنربایی امکان استفاده بهعنوان ردیاب موتورسیکلت، خودرو و حتی حیوانات را در اختیار شما قرار میدهد، اما بهترین کاربرد آن برای افراد است. ردیاب شخصی آن قدر کوچک است که تقریبا هر جایی میتواند پنهان باشد. پاسخ به این سوال مشخص خواهد کرد که کدام یک از ویژگی ها و کاربردهای ردیاب شخصی مورد نیاز شماست و به شما در انتخاب ردیاب مناسب کمک می کند.

برخی سازمان ها مثل شرکت های حمل و نقل باری و مسافری می توانند با کمک ردیاب از وضعیت سلامتی کارکنان خود مطلع شوند. همچنین به کمک دکمه s.o.s میتوانید برای در مواقع بحرانی به استفاده از ردیاب بپردازید. بیشتر ردیاب های اشخاص به دکمه ‘SOS’ مجهز هستند که فرد می تواند در مواقع اضطراری آن را درچند ثانیه فشار دهد تا بلافاصله پیامکی را به شماره از پیش تعریف شده ارسال کند (به عنوان مثال یکی از اعضای خانواده) و به آنها هشدار دهد که شما در معرض خطر بالقوه هستید یا ممکن است گم شوید.

لازم به ذکر است که باتوجه به اندازه بسیار کوچک ردیاب مخفی GM110 میتوانید آن را در هر قسمتی از خودروی نیز خود نصب کنید. شما می توانید این دستگاه را در هر جایی که مورد نظرتان می باشد وصل کنید و دیگر نگران گم شدن آن نباشید. دل نگرانی والدین برای فرزندان خود تمامی ندارد و آنها همواره نگران خطراتی هستند که کودکان و نوجوانانشان را در محیط بیرون از خانه تهدید می کند. میزان دقت ردیاب شخصی بستگی به میزان دید افق داشته و در محیط کاملا باز 5 -10 متر و در سایر مناطق به نسبت تراکم ساختمان های اطراف خطای نمایش موقعیت بیشتر می شود.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ردیاب شخصی کارکرده.

ایندکسر