[ad_1]

دفتر یکپارچه

علی رغم مقایسه با استنلی کوبریک در سال 2001: ادیسه فضایی ، ریشه این یکپارچه زمینی است.

اداره ایمنی عمومی یوتا

چند روز پیش ، اینترنت با کشف یکپارچه فلزی ایستاده به طرز مرموزی در وسط صحرای یوتا. آسیاب شایعات به سرعت شروع به برخورد با یافته های اداره ایمنی عمومی یوتا کرد. آیا آنها بیگانه بودند؟ آیا 2001: ادیسه فضایی احیا شد؟

با تشکر از برخی از کاربران فداکار Reddit ، ما اکنون می دانیم که ممکن است چیزی بیگانه نازک باشد (اگرچه اگر این اتفاق بیفتد ، من فکر می کنم همه ما می توانیم توافق کنیم که سال 2020 سال باشد).

ردیتورها با ردیابی پروازهای هلی کوپتر ایمنی عمومی یوتا برای مثلث بندی یک منطقه ناهموار در نزدیکی پارک ملی کانیونلندز و رودخانه کلرادو ، توانستند مکان تقریبی یکپارچه را جدا کنند. پس از محدود شدن محل تقریبی ، وب سایت ها به Google Earth رفتند تا مختصات را منزوی کرده و از زمان ظهور یکپارچه مطلع شوند.

داده های تصویری تاریخی نشان می دهد که یکپارچه زمانی بین آگوست 2015 و اکتبر 2016 وارد شد ، و شکاف نسبتاً قابل توجهی را باز می گذارد. در این زمان ، درام علمی تخیلی حماسی Westworld در همین نزدیکی فیلمبرداری می کرد ، بنابراین بهترین شرط بندی در حال حاضر این است که یکی از خدمه بسته بندی نکرده یا حتی ممکن است از این فلز برای بازی یک شوخی طولانی مدت الهام گرفته از کوبریک در سراسر جهان استفاده کند.

این مکان همچنین در تعدادی دیگر از نمایش ها و فیلم های تلویزیونی مورد استفاده قرار گرفته است ، از فیلم های جدید مانند 127 ساعت و ماموریت: غیرممکن 2 ، تا وسترن های کلاسیک در دهه های 1940 و ’60 کشیده شده است – اگرچه احتمال دارد وسترن ها توسط فلز پشت سر گذاشته شوند. یکپارچه 10 تا 12 فوت تقریباً به اندازه سناریوی بیگانه بعید است.

مقامات از مردم می خواهند که به دنبال یکپارچه نباشند ، زیرا ممکن است خود را در بیابان ببینند و نیاز به نجات دارند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر