[ad_1]

یوتا یک پارچه مرموز است

علی رغم مقایسه با استنلی کوبریک در سال 2001: ادیسه فضایی ، ریشه این یکپارچه زمینی است.

اداره ایمنی عمومی یوتا

یک هفته پیش ، اینترنت با کشف یکپارچه فلزی به طرز مرموزی در وسط صحرای یوتا ایستاده است. آسیاب شایعات به سرعت شروع به برخورد با یافته های اداره ایمنی عمومی یوتا کرد. آیا آنها بیگانه بودند؟ آیا 2001: ادیسه فضایی احیا شد؟

و سپس به همان اندازه مرموز که به نظر می رسید ، یکپارچه دیگر وجود ندارد.

صرف نظر از اینکه یکپارچه از کجا ناپدید شد ، برخی از کاربران اختصاصاً Reddit وقت و تلاش زیادی را صرف تلاش برای پیدا کردن اینکه از کجا ناشی شده است ، کرده اند. تاکنون تعداد انگشت شماری از نظریه ها ظهور کرده است ، از جمله این که یکپارچه بقایای یک پروانه Westworld است و یا احتمالاً کار مجسمه ساز مینیمالیست جان مک کراکن است.

ردیتورها با ردیابی پروازهای هلی کوپتر ایمنی عمومی یوتا برای مثلث بندی یک منطقه ناهموار در نزدیکی پارک ملی کانیونلندز و رودخانه کلرادو ، توانستند مکان تقریبی یکپارچه را جدا کنند. پس از محدود شدن مکان تقریبی ، وب سایت ها به Google Earth رفتند تا مختصات را جدا کرده و از اولین ظهور یکپارچه مطلع شوند.

داده های تصویری تاریخی نشان می دهد که یکپارچه زمانی بین آگوست 2015 و اکتبر 2016 وارد شد ، و شکاف نسبتاً قابل توجهی را باز می گذارد. در این زمان ، درام علمی تخیلی حماسی Westworld در همین نزدیکی فیلمبرداری می کرد ، بنابراین بهترین شرط بندی در حال حاضر این است که شخصی در خدمه یا به درستی دور هم جمع نشده باشد ، یا حتی ممکن است از صفحه فلزی برای بازی یک شوخی طولانی مدت الهام گرفته از کوبریک در سراسر جهان استفاده کرده باشد.

این مکان در تعدادی دیگر از نمایش ها و فیلم های تلویزیونی مورد استفاده قرار گرفته است ، از فیلم های جدید مانند 127 ساعت و ماموریت: غیرممکن 2 ، که تا وسترن های کلاسیک در دهه های 1940 و 1960 کشیده شده است – با وجود این احتمال وسترن پس از یکپارچه فلزی 10 تا 12 فوت تقریباً به اندازه سناریوی بیگانه بعید است.

ممکن است مک کراکن باشد؟

نظریه دیگر این است که یکپارچه اثر مجسمه ساز جان مک کراکن بود که در سال 2011 درگذشت.

گالری دیوید زویرنر ، که گفته می شود عمارت وی را نشان می دهد ، ظاهر شده است من توییت می کنم که یکپارچه یوتا یک مک کراکن قانونی است. گالری روز چهارشنبه گفت: “پورتال یوتا در خیابان بیستم دیوید زویرنر است.”

در حالی که بعید به نظر می رسد برخی از نزدیکان مک کراکن کار را در صحرا رها کرده باشند ، پسر این هنرمند پاتریک مک کراکن به نیویورک تایمز گفت که خبر یکپارچه او را به یاد گفتگو با پدرش در سال 2002 انداخت.

پاتریک مک کراکن به تایمز گفت: “ما بیرون ایستاده بودیم و به ستاره ها نگاه می کردیم ، و او چیزی گفت مانند اینکه می خواست آثار هنری خود را در مکانی دور افتاده رها کند تا بعدا کشف شود.” “این کشف یک قطعه یکپارچه – بسیار با دیدگاه هنری او مطابقت دارد.”

با این حال ، ترتیب زمانی س questionsالات بیشتری ارائه می دهد. اگر پنجره 16-2015 توسط مردم در Reddit دقیق باشد ، به این معنی است که یکپارچه چند سال پس از مرگ مک کراکن نصب شده است. حتی اگر این یک کار قانونی از هنرمند باشد ، مشخص نیست که چه کسی آن را در صحرای یوتا قرار داده و آیا بخشی از برنامه مک کراکن است.

دانستن اینکه چه کسی یکپارچه را برداشته ممکن است پاسخ هایی بدهد ، اما هنوز هم یک راز است.

یکپارچه مرموز از بین می رود

مقامات اداره مدیریت سرزمین یوتا اخیراً بیانیه ای صادر کردند و گفتند که یکپارچه از بین رفته است ، اما آنها نمی دانستند چه کسی آن را گرفته است.

در بیانیه آمده است: “ما گزارش های معتبری دریافت كرده ایم كه یك سازه غیرقانونی نصب شده به نام” یك پارچه “توسط یك طرف ناشناس از اراضی عمومی اداره مدیریت سرزمین (BLM) برداشته شده است.”

“BLM سازه ای را که مالکیت خصوصی محسوب می شود حذف نکرد.”

اداره مدیریت سرزمین گفت که برنامه ای برای تحقیق در مورد ناپدید شدن ندارد و گفت این کار دفتر کلانتری است.

همچنین مشاهده کنید: چگونه می توان هر فیلم و نمایش تلویزیونی را از جنگ ستارگان ، از دارت ویدر تا بیبی یودا مشاهده کرد


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Westworld Season 3: Incite vs. Delos


11:10[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر