[ad_1]

zoom-logo-apple-iphone-11-3436

بزرگنمایی برخی از مالش مجالس مجازی شکرگذاری را از بین می برد.

آنجلا لنگ / CNET

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

افزایش در بسیاری از کره زمین یک هدف اصلی اجتماعی بوده است زیرا ما در طی مدت جسمی دور می شویم پاندمی ویروس کرونا، اما برنامه چت تصویری جلسات را پس از 40 دقیقه قطع می کند. این شرکت محدودیت را برای شکرگذاری، در اوایل این ماه در حالی اعلام شد که میلیون ها آمریکایی آماده می شوند تا به طور واقعی جشن بگیرند.

“به عنوان یک تشکر از مشتریان خود ، ما 40 دقیقه برای تمام جلسات در سراسر جهان را از نیمه شب 26 نوامبر تا 6 صبح 27 نوامبر افزایش خواهیم داد ، به طوری که مجالس خانوادگی شما کوتاه مدت نیست. # بزرگنمایی با هم ، “در می نویسد توییت در 10 نوامبر.

بیشتر بخوانید: بررسی اجمالی مقیاس: سرویس گفتگوی ویدیویی در سال 2020 به یک فعل تبدیل شده است

اوایل امسال ، وقتی کار در خانه و برقراری ارتباط به عادی مسدود کردن و محدود کردن ویروس کرونا تبدیل شد ، محبوبیت زوم سر به فلک کشید. براساس این گزارش ، تعداد مصرف کنندگان آن از 10 میلیون نفر در دسامبر به 300 میلیون نفر در آوریل رسیده است FTC.

قبل از گردهمایی های فصل تعطیلات ، زوم ابزارهایی را برای اجازه دادن به شما اضافه کرد مسدود کردن و گزارش دادن هر کسی که جلسات شما را مختل کند. با افزایش استفاده ، سیستم عامل با دقت مورد توجه قرار گرفت حریم خصوصی و مسائل امنیتی احتمالی، و از آن زمان آزاد شده است رمزگذاری انتها به انتها و تمدید شده احراز هویت دو عاملی.

هفته گذشته ، تیم های مایکروسافت حذف موقت محدودیت موقت Zoom از تماس های ویدیویی تمام روز رایگان ارائه می دهد به سفارش دوم[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر