کانادا اگر قصد مهاجرت به کانادا و تحصیل در این کشور را دارید سعی کنید در زودترین زمان ممکن اقدام نمایید. اگر پرداخت هزینهی تحصیل در یک دانشگاه یا کالج کانادایی برای شما یا خانوادهتان میسر است، برای رفتن به کانادا هیچ روشی از این آسانتر نیست. ژورنال ایرانیان کانادا رسانه ای سیاسی و اجتماعی است که خبرها، گزارش ها و تحلیل هایی را که به نحوی زندگی ایرانیان و بخصوص ایرانی کانادایی ها را تحت تاثیر قرار می دهند پوشش می دهد. با دریافت این مجوز میتوانید به کار تماموقت در بازار کار این کشور پرداخته و در نهایت پس از گذشت ۵ سال از زمان حضور در خاک این کشور برای دریافت اقامت دائم کانادا یا همان PR اقدام نمایید. شهریه دانشجویان بین المللی کانادا میانگین معادل 12000 تا 20000 دلار برای هر سال می باشد. این امر راهی مناسب برای جبران برخی هزینه های دانشجویان بین المللی می باشد. این ها برخی از دلایل مهم ریجکت شدن ویزای تحصیلی کانادا است.

{||||||||||||||||}

در ادامه به بررسی برخی از مهمترین دلایل ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا خواهیم پرداخت. برخی از دانشگاهها اقدام به ارائه رشتههای دوگانهای میکنند که به دانشجویان اجازه میدهد تا به طور همزمان در دو رشته مختلف تحصیل کرده و مهارتهای مربوط به هر دو را با یکدیگر ترکیب کنند. در برخی موارد ممکن است متقاضی مدارک مالی زیادی برای تمکن مالی ارائه دهد اما مورد تایید اداره مهاجرت قرار نگیرد در نتیجه قبل از اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کانادا حتما با یک مشاور مطمئن مشورت نمایید. 3.برای ویزای کانادا حتما به دعوت نامه نیاز داریم؟ شما با استفاده از ویزای بازدیدکننده نمیتوانید در کانادا کار کنید. وسعت زیاد، جمعیت کم، ثبات سیاسی و اجتماعی و درآمد سرانه بالا، از جمله مواردی است که سبب شده افراد بسیاری از اقصی نقاط جهان، از جمله ایران، برای ادامه تحصیل در کانادا، اقامت کانادا، سرمایه گذاری در کانادا و مهاجرت به کبک، این کشور را انتخاب کنند. ویزای تجاری بیشتر توسط افرادی قابل اخذ است که قصد سرمایه گذاری و یا ایجاد یک کار را در کشور مقصد دارند.

{در قاعده هرم قرار دارند.|جمعیت این شهر بیش از 2.5 میلیون نفر است .}

از جمله شرایط مهم این برنامه، تجاری بودن و عملی بودن ایده فوق الذکر می باشد. به عنوان مثال اگر دوست شما در کانادا زندگی می کند و شماره منزل وی ۱۲۳۴۵۶ است، شما باید برای تماس با دوست خود شماره ۰۰۱۱۲۳۴۵۶ را وارد نمایید. در راس ساختار حکومت در کانادا به ترتیب پادشاه یا ملکه بریتانیاي کبیر، دولت فدرال، مجلس سنا ومجلس عوام، دولت هاي ایالتی(استانی) و فرماندار کل (به عنوان نماینده ملکه الیزابت) قرار گرفته و رأي دهندگان و شهروندان کانادا نیز در قاعده هرم قرار دارند. شهر اتاوا Ottawa به عنوان پایتخت کشور کانادا دارای ۸۱۲٫۱۲۹ نفر جمعیت بوده و ۷۱ متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است. مساحت این شهر 431 کیلومتر مکعب است که بیش از 2 میلیون نفر جمعیت را در خود گنجانده است. جمعیت این شهر بیش از 2.5 میلیون نفر است . این شهر بیش از 800 هزار نفر جمعیت دارد.

مهاجرت به کانادا

پس از اعلام صدور ویزا از طرف سفارت، متقاضی باید شخصاً و یا توسط نماینده‌ای که از جانب او وکالت دارد پاسپورت خود را به همان Visa application centerکه در آن انگشت‌نگاری انجام داده،ویزای خود را دریافت کند.رد شدن یا ریجکت ویزای کانادارد شدن ویزای کانادا می‌تواند بدترین اتفاق ممکن برای متقاضیان مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا باشد. مدارک دعوت کننده: پاسپورت کانادایی، کارت شناسایی کانادایی (و یا PR)، گواهی اشتغال به کار، نامهی بانکی، برگههای پرداخت مالیات و فرمهای T4 یا T1 – در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل الزامی است. به طور میانگین دو نفر از هر ۳ کانادایی صاحب خانه است و از هر ۷ خانه کانادایی خانه خود را با چوب گرم میکند! بخش دیگر هزینه‌ها مربوط به آژانس‌های مسافرتی که از آنها برای دریافت ویزا اقدام می‌کنید، می‌شود تا با راهنمایی و مشاوره آنها، احتمال اخذ ویزای کانادا، بالاتر می‌رود. یکی از مواردی که شانس گرفتن ویزای کانادا را بسیار بالا میبرد. اقدام از طریق این برنامه اقامتی نیاز به طرح توجیهی و اخذ تاییدیه از سازمانهایی است که اداره مهاجرت کانادا در این خصوص مشخص نموده است.

تحصیل در رشتههای دوگانه تجربه منحصر به فردی است که ذهینت پیچیدهای به دانشجویان بخشیده و مهارتهای آموزشی و شغلی آنها را تقویت میکند. کسب کرد. اما از مشکلات رایجی که دانشجویان در هنگام اپلای با آن مواجه میشوند کسب نکردن حداقل نمره مورد نیاز در آزمونهای بینالمللی زبان انگلیسی است. همانطور که قبلا گفته شد یکی از مزایای تحصیل در کانادا آن است که دانشجویان میتوانند در حین تحصیل در کانادا، مشغول به کار شوند. فلوشیپ: بیشتر به دانشجویان دکتری تعلق پیدا میکند و کمکهزینه انجام تحقیق و پژوهش است. روال اخذ این ویزا از طریق سفارت کانادا انجام می شود و والدین باید مدارک مالی معتبری دال بر این که توانایی مالی خوبی برای گذراندن زندگی در کانادا و پرداخت هزینه های مدرسه فرزند خود را دارند برخوردار هستند. برای موفقیت در این برنامه، داشتن مهارت زبان فرانسه در حد متوسط پیشرفته (نمره B2 در مهارتهای شنیداری و مکالمه) از اهمیت بسزایی برخوردار است.

ایندکسر