[ad_1]

مهماندار kaley-cuoco

باید خوب باشد

HBO Max

به راهنمای خود برای کشف چیزهای جدید آنلاین خوش آمدید. ما هر هفته پادکست ایجاد می کنیم که به شما اطلاع می دهد چه مواردی به خدماتی از جمله اضافه شده است نتفلیکس ، هولو و HBO Max. طول صدا حدوداً یک یا دو دقیقه است.

من می دانم که کیلی کوکو در تئوری بیگ بنگ نقش دارد – و گفته می شود این نمایش کمدی است. اما مشخص شد که خانم کووکو یک هدیه واقعی برای تمسخر دارد. نگاهی به ترکیب او در نقش هارلی کوین در مجموعه انیمیشن معروف HBO Max بیندازید. سپس سری جدید The Flight Attendant وجود دارد که خانم Cuoco نیز در آن شرکت می کند. این یک کمدی تاریک است و شرط می بندم تماشای آن سرگرم کننده است.

در حالی که این مقاله را می خوانید ، بیایید اطلاعات اضافی را در پادکست به شما بدهیم: نمایش Chappelle حدود یک دقیقه در Netflix بود. در یک پست اینستاگرامی ، چاپل گفت که او فهمید برنامه اش از Netflix در حال پخش است. او با این شرکت تماس گرفت و گفت که این پیشرفت احساس بدی در او ایجاد کرده است. سپس نتفلیکس این مجموعه را بارگیری کرد. آیا می خواهید بدانید چه چیز دیگری جدید است؟ به این شخص گوش دهید:

هرچه می خواهید پخش جریانی کنیدبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های مشاهده آنلاین ، CNET.com/Netpicks را بررسی کنید یا در پادکست مشترک شوید – این برنامه رایگان است! و به TVGuide.com مراجعه کنید تا ببینید چه چیز دیگری در دنیای جریان وجود دارد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای نوامبر سال 2020


4:34

صوتی (هفتگی): RSS iTunes | Google Play

ویدئو (ماهانه): iTunes (HD) iTunes (HQ) | iTunes (SD) | RSS (HD) RSS (HQ) | RSS (SD)

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر