میکرونیدلینگ چیست و چه کاربردها، عوارض و هزینه هایی دارد؟

درمارولر مزورولر (میکرونیدلینگ خانگی دستی) غلطکی است که روی سطح آن 540 عدد سوزن ظریف وجود دارد. با این تفاوت که این ابزار یک نسخه خانگی است و به صورت شخصی قابل استفاده است.این دستگاه دارای سوزنهای بسیار ریز با ضخامت 0.5 تا 3 میلیمتر است که استفاده از آن باعث فعال سازی لایه بیرونی پوست شده و به کلاژن سازی بسیار کمک می کند اگر چه منافذ ایجاد شده توسط این دستگاه بسیار ریز هستند ولی به شیوه معجزه آسایی به جوانسازی پوست کمک می کند.این ابزار توانایی از بین بردن چین و چروک های روی پوست را دارد و همچنین به شادابی آن کمک می کند.

احتمال بروز عفونت از جمله عوارض درمارولر است: در صورتی که از دستگاه درمارولر خود به طور مشترک با دیگران استفاده کنید و یا در هر بار استفاده ، مراقبت های بهداشتی لازم را قبل و پس از آن درمان انجام ندهید ، امکان دارد موجب بروز عفونت پوستی شود. فولاد ضد زنگ چیزی است که متخصصان پزشکی، هنرمندان خال کوبی و متخصصین طب سوزنی از آن استفاده می کنند. اسکیناوو 0.5 میلی متری دارای 240 سوزن می باشد و از آن برای قسمت های حساس صورت مانند زیر چشم، رفع اسکار و لک ها و همچنین جوانساز پوست بدون درد استفاده می کنند.

برخی از شرکت ها بر روی پکیج خود تخفیف دارند و درمارولر را به همراه سرم ها ارائه می کنند. اگر چه این منافذ پس از چند ساعت به خودیخود بسته میشوند ولی این تحریک سبب مطلوبترین اثر بر پوست یعنی ساخت کلاژن درمارولر چینی خواهد شد. درمارولر برای تحریک پوست برای ساخت طبیعی کلاژن کاربرد دارد. حال با تحریک سلولهای بنیادی موجود در پوست آثار ترمیمی به بهترین شکل صورت می گیرد.

حتما بخوانید:
بهترین هدایا برای پدر برای سال 2020 - CNET

سلولهای پوست، در پاسخ به این منافذ ایجاد شده کلاژن سازی میکنند و پوستی شاداب تر به شما خواهد داد. چنانچه از درمارولر برای جوان سازی پوست استفاده می کنید، هیچ وقت از سوزن های بزرگ در اول کار استفاده نکنید. 9- چند روز اول از دستکاری کردن پوست خودداری کنید. درمارولر ۵۴۰ سوزنه تیتانیومی DRS از تیتانیوم ساخته شده است و ضد زنگ می باشد.طراحی این درمارولر طوری است که با کشیدن چند مرتبه این دستگاه نتیجه ای همانند دستگاههای گران قیمت را مشاهده خواهید کرد. هر چند محصولات این شرکت ها ممکن است گران قیمت تر از خرید تکی هر کدام از این موارد باشد.