[ad_1]

the-queens-gambit-season-1-doubled-pawns-1755679-00-36-51-15-2211645rc

در 28 روز اول انتشار ، 62 میلیون حساب کاربری این ملکه را تماشا کردند.

نت فلیکس

دستیابی به موفقیت Netflix برای شطرنج ، دامنه ملکهاین شرکت روز دوشنبه اعلام کرد ، پربیننده ترین سری محدود این سرویس تاکنون است. بر اساس اندازه گیری خود Netflix بکشد از محبوبیت (پایین را ببینید …)، دامنه ملکه در چهار هفته اول آزادی توسط 62 میلیون خانوار مشاهده شد. سریال محدود نمایشی است که معمولاً فقط یک فصل دارد.

برای مقایسه ، این تقریبا به اندازه The Irishman ، دوره حماسی 159 میلیون دلاری نتفلیکس برای مافیا به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و ببر کینگ است که مستندات ویروسی آن در بهار امسال است.

به گفته پیتر فریدلندر ، معاون رئیس سریال Netflix ، در یک پست وبلاگی ، نتفلیکس احساس پیرامون The Queen’s Gambit را به سایر روندهای ویروسی شطرنج نسبت می دهد. این رمان که اساس نمایش است ، 37 سال پس از انتشار در لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار دارد. جستجوی شطرنج توسط گوگل دو برابر شده است و جستجوی “نحوه بازی شطرنج” به بالاترین سطح نه ساله رسیده است. علاقه به مجموعه های شطرنج در eBay 250٪ رشد کرده است و Goliath Games گفت که فروش شطرنج بیش از 170٪ افزایش یافته است. و تعداد بازیکنان جدید chess.com پنج برابر افزایش یافته است.

برای سالها ، Netflix به طور خلاصه مشهور است برای مشاهده. خالق خانه کارتها، که تلاش اصلی محتوای Netflix را بر روی نقشه قرار داده است ، یک بار گفت که این شرکت حتی رتبه بندی مخاطبان را با آن به اشتراک نمی گذارد. اما در طول یک سال گذشته ، نتفلیکس سکوت تقریبا مطلق خود را در مورد محبوبیت نمایش ها و فیلم های خود کاهش داده است تا به افزایش استعداد و تحریک آن کمک کند.

اطلاعات محبوبیت نتفلیکس نیاز به انصراف دارد. از یک طرف ، آنها به طور مستقل تأیید نمی شوند و همچنین توسط داده های دقیق شرکت پشتیبانی نمی شوند. Netflix در موقعیت منحصر به فردی قرار دارد که می تواند مهمترین موارد برجسته را انتخاب کند و ما داده های مستقل زیادی برای بررسی نداریم. از طرف دیگر ، شرکت های رسانه ای سنتی به طور مستقل عملکرد خود را در گیشه رصد می کنند و به عنوان فشارسنج نمایش های تلویزیونی در اختیار رتبه بندی های نیلزن هستند.

صحبت از Nielsen: اعداد Netflix را با شاخص هایی مانند رتبه بندی Nielsen یا داده های صندوق مقایسه نکنید. اینکه مقایسه کنید که چند نفر یک نمایش نتفلیکس را با یک برنامه تلویزیونی عادی تماشا کرده اند یا تخمین بزنید که یک فیلم بزرگ نت فلیکس در گیشه چه درآمد کسب می کند ، وسوسه انگیز است. اما این شاخص ها حتی قابل مقایسه نیستند ، زیرا روش های پشت سر آنها بسیار متفاوت است.

و در اوایل سال جاری ، Netflix به یک معیار مشاهده جدید منتقل شد. اگر تصمیم بگیرید آن را تماشا کنید و بگذارید فقط دو دقیقه بازی کند ، Netflix قبلاً عنوان را “تماشا شده” می شمارد. با استفاده از برخی نمایش ها یا فیلم ها ، می توانید قبل از اینکه دنباله اصلی عنوان را بزنید ، آنها را خاموش کنید – و این هنوز هم به عنوان یک نمایش به حساب می آید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

5 روش برتر برای شارژ Netflix


4:21

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر