نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن

 

نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن ، بسته به نوع آن  دستگاه متفاوت است. ولی در مجموع تمام دستگاه های اتیکت زن یک کار را انجام می دهند. در واقع تمام آنها یک وظیفه و کار نهایی را بر عهده دارند و آن هم چسباندن لیبل های مشخص شده روی محصولات و یا بسته بندی ها می باشد. دستگاه اتیکت زن که در صنایع بسته بندی و کارخانجات بزرگ وجود دارد دارای انواع مختلفی هستند به عنوان نمونه نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن دستی نصب لیبل ها به صورت دستی و مکانیکی را انجام می‌دهد .

 نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن اتوماتیک این کار را به شکل اتوماتیک انجام می دهد. دستگاه اتیکت زن اتوماتیک نیز دارای تفاوتهایی با یکدیگر می باشند و هر کدام قادر هستند که لیبل را بر روی محصولات بچسبانند و یا نصب کنند. در واقع این طور می‌توان گفت که بر روی هر محصول باید به منظور معرفی محصول و مواد تشکیل دهنده درون بسته لیبل ها نصب گردد. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم دستگاه اتیکت زن دارای انواع مختلفی است که شما بسته به نیاز خود می توانید مدل مناسب را انتخاب کنید. در ادامه می خواهیم شما را بیشتر با نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن و انواع دستگاه اتیکت زن آشنا کنیم.

 

 

دستگاه اتیکت زن دستی

 

انواع نمونه های دستگاه اتیکت زن دستی را میتوان ساده ترین و ابتدایی ترین شکل این دستگاه‌ها به شمار آورد. می‌توان این دستگاه ها را انتخابی صحیح به منظور شروع یک کسب و کار دانست. نصب لیبل توسط دستگاه اتیکت زن دستی به صورت دستی انجام می‌شود .نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن دستی بسیار راحت است و احتیاج به هیچ گونه آموزشی ندارد و افراد در هر سنی می توانند از این دستگاه استفاده کنند. در مجموع می‌توان دستگاه اتیکت زن دستی را به دو دسته حرارتی و بدون حرارت تقسیم کرد کرد.

نمونه های حرارتی به کمک حرارت چسب را گرم خواهند کرد و نمونه های فاقد حرارت نیز قادر به چسباندن برچسب های آماده روی محصولات می باشند .همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن دستی چه حرارتی و چه فاقد حرارت کار با آنها بسیار راحت و آسان میباشد .

حتما بخوانید:
انواع توری سایه بان توری گلخانه ای نیکاکورپ 02633521405 ️

در ادامه می خواهیم نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن دستی را مورد بررسی قرار دهیم دستگاه اتیکت زن دستی چسبی دارای عملکرد بسیار ساده می باشد .در این نوع دستگاه های لیبل زن دستی  باید برچسب هایی به صورت آماده در درون دستگاه گذاشته شود. بعضی از این دستگاه ها طوری طراحی شده اند که قادر هستند کاغذ محافظ چسب را بردارند و نمونه دیگر این دستگاه ها نیز تنها باید از برچسب‌های بدون محافظ استفاده کنند. بعد از اینکه دستگاه برچسب زن در جایگاه مخصوص قرار گرفت و آماده شد محصولی که باید لیبل زنی شود در مقابل دستگاه گذاشته می‌شود. تا در آخر از طریق فشردن اهرم لیبل   روی محصول نصب می‌گردد. معمولاً از این دستگاه‌ها برای بسته بندی خشک و بر روی سطوح هموار استفاده می‌شود.نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن حرارتی بسیار ساده و مشخص می‌باشد. در این نمونه از دستگاه ها به کمک حرارت چسب گرم خواهد شد و بعد از قرار گیری محصول ، در برابر دستگاه لیبل زن بر روی آن چسب ریخته خواهد شد و بعد از آن نصب برچسب انجام می شود گرما باعث می شود لیبل روی سطح بسته بندی با کیفیت بهتری نصب شود.

 

 

 

دستگاه لیبل زن اتوماتیک

 

 

در ادامه می‌خواهیم به نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن اتوماتیک بپردازیم‌. در صنعت بسته بندی مخصوصا بسته بندی های بزرگ یکی از کاربرد ترین دستگاهها ، دستگاه اتیکت زن اتوماتیک می باشد. چون صنایع غذایی و ماشین آلات صنایع غذایی به طور مستقیم با سلامت انسان‌ها در ارتباط می باشند نیاز است هر محصول دارای لیبل باشد. به منظور درج اطلاعات مورد نیاز برای مصرف کننده باید این لیبل ها خوانا و صحیح روی بسته ها چسبانده شود. به همین دلیل استفاده از یک دستگاه لیبل زن اتوماتیک کار را بسیار راحت می کند و دستگاه اتیکت زن اتوماتیک بسیار لازم و ضروری به شمار می آید. نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن اتوماتیک حرارتی نیز دارای عملکردی همچون دستگاه اتیکت زن دستی حرارتی است . در دستگاه اتیکت زن اتوماتیک با به حرکت درآمدن محصولات و بسته ها روی نوار نقاله محصول برای ثبت لیبل قرار خواهد گرفت و چسب و لیبل به کمک حرارت روی محصول می‌چسبند.

حتما بخوانید:
17 بهترین نمایش تلویزیونی برای Amazon Prime Video

حرارتی که از دستگاه به وجود می‌آید سبب خشک شدن سریع لیبل ها بر روی محصول خواهد شد .نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن ، پشت چسب دار، نیز یک نمونه دیگر از دستگاه اتیکت زن می باشد. در این دستگاه لیبل های چسب دار به کمک دستگیره‌های دستگاه بر روی محصول نصب میشود گاهی نیز به منظور چسبیدن هرچه بهتر چسب بر روی محصول از حرارت استفاده خواهد شد.

 

خرید دستگاه اتیکت زن

 

تا اینجا به نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن اشاره کردیم حال اگر قصد خرید این دستگاه را دارید فقط کافی است وارد سایت لوازم اداری  شوید در این سایت کارشناسان تمام مراحل نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن را برای شما موبه‌مو توضیح داده اند و شما می توانید با دستگاه اتیکت زن مجموعه‌های دیگر مقایسه کنید و با خرید دستگاه لیبل زن از سایت لوازم  اداری  کسب و کار خود را شروع کنید.

مجموعه ما مفتخر است با چندین ده تلاش در زمینه دستگاه اتیکت زن افتخارات خوبی را بدست آورده است .شما با سفارش از این مجموعه بزرگ و توانمند می توانید دستگاه اتیکت زن مرغوب وبا کیفیتی را داشته باشید.لیست قیمتها در مجموعه ما هر چند ساعت یک بار به روز می شود و این بزرگترین ویژگی است که در سایت مجموعه ما مشاهده می کنید چون با این کار دست تمام واسطه ها و دلالان را مجموعه ما کوتاه کرده است.با خرید این دستگاه از مجموعه ما تجربه بسیار خوبی را برای خود به ارمغان بیاورید.