[ad_1]

mulan-2020-live-action-9

اکران تئاتر مولان پس از اینکه قرار بود در ماه مارس در سینماها اکران شود ، سه بار به تأخیر افتاد.

دیزنی

طرح انتشار نامتعارف دیزنی برای مولان برای سال 2020 ، مانند اکثر موارد در ویروس کرونا همه گیری ، بی سابقه بود. پس از سه بار به تعویق انداختن اکران مولان در صفحه نمایش بزرگ ، چون قرار بود از 27 مارس در سینماها اکران شود ، دیزنی تصمیم گرفت نسخه جدیدی را با بودجه زنده در شهریور با پرداخت 30 دلار اضافی منتشر کند. دیزنی پلاس، سرویس پخش اشتراک آن ، که اکنون 7 دلار در هر ماه هزینه دارد.

جمعه به عنوان بخشی از اشتراک عادی تماشای دیزنی پلاس را بدون هیچ هزینه اضافی رایگان کرد.

اولین نمایش مولان از تئاترهای پرش از تئاتر اقدامی بی سابقه بود ، وقتی که مولان در اوایل ماه مارس به روی صحنه رفت. اول ، این یک جدایی جدی از قوانین سختگیرانه ای بود که معمولاً فیلم های جدید را به طور انحصاری برای 75 روز یا بیشتر در سینماها نگه می دارد. تا زمان همه گیر شدن ، دیزنی به این پنجره های به اصطلاح تئاتر وفادار بود و بیش از هر استودیوی دیگری بهترین فیلم های موفق باکس آفیس را در طول پنج سال جمع کرد.

این همچنین روشی بود که دیزنی از زمان راه اندازی آن در ماه نوامبر ، دیزنی پلاس را به کار گرفته است. دیزنی پلاس بعنوان رقیب Netflix راه اندازی شد ، یک بوفه با هر آنچه می توانید بخورید تا تقریباً هر آنچه دیزنی با هزینه اشتراک ماهی تولید می کند ، تحویل دهید. اما مولان شامل یک معامله اضافی است که اعضا باید برای آن پرداخت کنند – و این گران است. این یک پیشنهاد جدید برای 60 میلیون مشترک دیزنی پلاس است.

در اینجا نکات دقیق تری برای آزادی مولان در سال 2020 در دیزنی آورده شده است.

آیا مولان “بصورت رایگان” با اشتراک منظم دیزنی پلاس در نظر گرفته خواهد شد؟ چه زمانی؟

بله ، مولان بخشی از آن شد اشتراک استاندارد دیزنی به علاوه جمعه، سه ماه پس از شروع خدمات با پرداخت هزینه اضافی.

این بازه زمانی سریعتر از فیلم سنتی Disney Plus با بودجه کلان دیزنی است. در زمان های قبل از همه گیر شدن ، دیزنی به طور معمول اکران های نمایشی خود را به دیزنی پلاس تقریباً شش تا نه ماه پس از بازدیدهای بزرگ خود در صفحه بزرگ اضافه کرد.

در ابتدا ، در طی همه گیر شدن بیماری ، دیزنی پلاس برخی از فیلم های نمایشی خود را زودتر از برنامه به خدمات اضافه کرد. هر دو منجمد 2 و جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر سه ماه زودتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود به دیزنی پلاس رسید. سپس دیزنی پلاس شروع به اکران فیلم هایی کرد که در ابتدا برای نمایش های سنتی برنامه ریزی شده بودند. به عنوان مثال نسخه فیلمبرداری فیلم برادوی همیلتون ، بیش از یک سال زودتر از آنچه در صفحه نمایش بود ، در دیزنی پلاس منتشر شد.

مولان با بودجه ترین فیلم دیزنی بود که هنوز سالن های تئاتر و نمایش های آنلاین را از دست نداد.

بیشتر بخوانید: 30 بهترین فیلم برای تماشای در دیزنی پلاس

آیا می توانم مولان را به غیر از دیزنی پلاس از فروشگاه هایی به صورت آنلاین خریداری یا اجاره کنم؟

مولان در ابتدا انحصاری آنلاین دیزنی پلاس بود. اما در ماه اکتبر ، در فروشگاه های آنلاین دیگر مانند Amazon Video ، Vudu و Fandango Now به عنوان یک بارگیری دیجیتالی 30 دلاری به فروش رسید. این بدان معنی است که با انتقال به خارج از دیزنی پلاس ، قیمت کل مولان اساساً به 7 دلار کاهش یافته است. زمانی که این فیلم مختص دیزنی پلاس بود ، خرید مولان مستلزم اشتراک دیزنی پلاس بود که علاوه بر آن هزینه 30 دلاری اضافی برای خود فیلم نیز در نظر گرفته شده بود. خرید در خارج از دیزنی پلاس ، وقتی مولان در مکان دیگری در دسترس باشد ، خریداران از این هزینه عضویت پس انداز می کنند.

اما از زمان انتشار اولیه ویدئو در صورت تقاضا ، مولان در فروشگاه های شخص ثالث ارزان تر شده است. اکنون اکثر فروشگاه ها آن را با قیمت 20 دلار برای فروش ارائه می دهند.

تاریخ آزادی مولان چه زمانی بود؟

مولان از 4 سپتامبر در دیزنی پلاس در دسترس قرار گرفت. از 6 اکتبر برای فروش در سایر فروشگاه های آنلاین در دسترس قرار گرفت. و روز جمعه ، بدون پرداخت هزینه اضافی ، به کاتالوگ پخش منظم دیزنی پلاس بپیوندید.

هزینه مولان چقدر است؟

خرید مولان در خارج از دیزنی پلاس به عنوان بارگیری دیجیتالی 20 دلار هزینه دارد.

دیزنی پلاس در ابتدا 30 دلار به علاوه هزینه اشتراک برای این سرویس داشت. خریداران می توانند در حالی که مشترکان دیزنی پلاس فعال هستند ، مولان را تماشا کنند. قیمت مولان در ارزهای محلی در سطح بین المللی متفاوت است ، اما ارزش قیمت های بین المللی معمولاً 30 دلار است.

از روز جمعه ، مولان به بخشی از کاتالوگ استاندارد دیزنی پلاس تبدیل شده است.

مالیات ها در هر ایالت متفاوت است. در برخی کشورها ، خریداران علاوه بر قیمت اعلام شده ، باید مالیات خرید مولان را نیز پرداخت کنند. اما در کشورهای دیگر مانند منطقه یورو ، قیمت مولان از قبل شامل مالیات است.

کدام کشورها مولان را بصورت آنلاین دریافت می کنند؟

اولین نمایش مولان در دیزنی پلاس در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، نیوزیلند ، ژاپن ، انگلستان ، ایرلند ، آلمان ، اتریش ، اسپانیا ، ایتالیا ، هلند و سوئیس بود.

آیا دیزنی فیلم های جدید دیگری از این دست مانند Marvel’s Black Widow را به نمایش می گذارد؟

شاید ، اما شاید نه.

این انتشار غیر استاندارد مولان اساساً یک آزمایش است. مدیر عامل شرکت Disney ، Chapek گفت که استراتژی آزادی مولان است لازم نیست استاندارد جدیدی برای چگونگی دستیابی سایر فیلمهای دیزنی به مخاطبان در طی (یا بعد از) همه گیر شدن تعیین کنید. با این وجود ، اگر موفقیت مولان ثابت شد ، چاپك در را باز گذاشت تا فیلم های دیگر را از این طریق اكران كند.

چاپک در اوایل ماه اوت گفت: “مولان یک بار مصرف است.” “با این حال ، به نظر ما بسیار جالب است که بتوانیم … از آن بیاموزیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد ، نه تنها از نظر تعداد مشترکانی که در سیستم عامل دریافت می کنیم ، بلکه تعداد واقعی معاملات در پلتفرم دیزنی پلاس ، که دریافت می کنیم ”

Chapek جزئیات بیشتری را بیان نخواهد کرد ، اما گفت که بررسی داخلی این شرکت نشان می دهد که انتشار مولان با این روش نه تنها باعث کاهش سرعت درآمد 30 دلاری می شود ، بلکه “به عنوان یک انگیزه کاملاً بزرگ برای ثبت نام در دیزنی پلاس نیز عمل خواهد کرد. “

اما بعد از اکران مولان در دیزنی پلاس ، دیزنی تاریخ اکران تئاتر تئاتر سریال Black Widow (مارجین) را به سال آینده موکول کرد و این احتمال وجود دارد که پخش زودهنگام سریال Black Widow (بلک بیوه) بعید باشد. اما دیزنی قصد دارد روز پنجشنبه مراسمی را برگزار كند و برنامه های دیزنی پلاس را در سال آینده آشكار كند و چاپك اشاره كرده است كه دیزنی ممكن است فیلم های دیگری با مدل Premiere Access اكران كند.

لازم به ذکر است که یک روز قبل از در دسترس قرار دادن مولان در کاتالوگ استاندارد دیزنی پلاس ، استودیوی فیلم سازی برادران وارنر. اعلام کرد که همه فیلم های جدید خود را تا سال 2021 – شروع با Wonder Woman 1984 و از جمله Matrix 4 و Dune – در همان روز نمایش در سینما ، بدون هیچ هزینه اضافی از سرویس HBO Max این شرکت پخش خواهد شد. چنین تغییراتی چشمگیر در نحوه اکران فیلم های هالیوود ، حتی گران ترین ها ، می تواند باعث شود که سایر استودیوهای مانند دیزنی در پخش همه جانبه فیلم های خود در طی یک بیماری همه گیر ، پرخاشگری کنند.

آیا مولان در دیزنی پلاس برای مشاهده آفلاین در دسترس خواهد بود؟

آره. بارگیری ها برای دیزنی پلاس استاندارد است. باید بتوانید آن را بارگیری کنید ، با نام جستجو کنید ، به لیست تماشای آن اضافه کنید و غیره.

دیزنی پلاس سیاست بارگیری سخاوتمندانه ای دارد. تقریباً همه موارد این سرویس برای بارگیری برای مشاهده آفلاین در دسترس است. این سرویس تعداد دستگاه های تلفن همراه یا رایانه لوحی را که مشترکان می توانند بارگیری کنند محدود می کند و بیش از 10 دستگاه مجاز نیست ، اما این تنها محدودیت است.

دیزنی پلاس مولان از چه فرمت های تصویری و صوتی پشتیبانی می کند؟

مولان با وضوح فوق العاده بالا و تصاویر با دامنه دینامیکی بالا در دسترس خواهد بود و از Dolby Audio پشتیبانی می کند.

آیا کتیبه های مولان برای افرادی که ناشنوا یا کم شنوا هستند وجود دارد؟ آیا صوتی توصیفی برای افراد نابینا یا کم بینا وجود دارد؟

بله – حداقل در دیزنی پلاس. مولان شامل ویژگی های دسترسی مانند زیرنویس های بسته و صدای توصیفی در سرویس پخش جریانی خود دیزنی است. این ویژگی های دسترسی ممکن است در صورت خرید از فروشگاه های دیگر متفاوت باشد (اگرچه هر یک معمولاً در همه جا وجود دارند).

دیزنی پلاس تجربه خوبی در زمینه دسترسی دارد. این سرویس از صدا با زیرنویس و صوتی توصیفی پشتیبانی می کند و برنامه های دیزنی پلاس برای کمک به مشترکان غیر فعال از راهنمای ناوبری برخوردار هستند. در ماه جولای ، شورای نابینایان آمریکا به دلیل توصیف صوتی خود ، جایزه ای را به دیزنی پلاس اهدا کرد.

چگونه رابط کاربری دیزنی پلاس با توجه به تقاضای ویدیو متناسب است

برای خرید دسترسی به مولان ، اعضا به صفحه مولان در دیزنی پلاس رفتند تا دکمه خرید فیلم را پیدا کنند. اگر از برنامه دستگاه Apple یا دستگاه Google / Android استفاده می کنید ، معامله یک خرید درون برنامه ای استاندارد است. اگر در disneyplus.com هستید ، گزینه ای را برای شارژ کارت شما ارائه می دهد ، که ممکن است برای وارد کردن شناسه کارت 3 یا 4 رقمی برای برخی از آنها لازم باشد – یا خریداران برای خرید فیلم روش پرداخت دیگری را انتخاب می کنند.

پس از گذر از معامله مولان ، عنوان به سادگی به عنوان بخشی از کاتالوگ دیزنی پلاس گسترده شما باز شد. با جستجو ، افزودن آن به لیست تماشای خود یا مرور برگه برنامه این برنامه ، می توانید آن را پیدا کنید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

نکات دیوید کاتزمایر برای ارتقا entertainment سرگرمی در منزل شما …


17:52

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر