داشتن چرخ گوشت در آشپزخانه شما طرز تهیه غذا را متحول می کند. شما در مدت زمان کوتاهی خوشمزه ترین و آبدارترین کلوچه های همبرگر زندگی خود را درست خواهید کرد. دیگر نیازی به خرید سوسیس در خواربارفروشی با محتوای مشکوک نیست. چرخ گوشت به شما امکان می دهد از برش های ارزان گوشت برای تهیه غذاهای خوشمزه استفاده کنید. اگر گوشت را به صورت عمده خریداری می کنید ، یک چرخ گوشت راهی است که می توانید از وسایلی که در غیر این صورت دور می اندازید استفاده کنید.

 

در طول این سالها ، ما این فرصت را پیدا کردیم که از برخی چرخ گوشت های تجاری و فوق العاده استفاده کنیم. آنها ابزارهای فوق العاده ای هستند ، اما برای آشپزخانه خانه واقعا مناسب نیستند. ما در اطراف خانه خود نیز از چرخ گوشت استفاده می کنیم و امروز می خواهیم تعدادی از آنهایی را که واقعاً دوست داریم به شما نشان دهیم. اینها برترین چرخ گوشت های موجود در بازار هستند.

 

گوشت! چرخ گوشت 500 وات

این یک نیروگاه واقعی چرخ گوشت خانگی است و در حال حاضر مورد علاقه ما است. این ماده تا 4 پوند در دقیقه تحمل می کند ، بنابراین واقعاً می توانید مقدار زیادی پروتئین را به سرعت دریافت کنید. این شامل تیغه های برش فولاد ضد زنگ درشت و خوب و یک صفحه پر از فولاد ضد زنگ برای ساخت سوسیس است. این چرخ گوشت برقی برای آشپزخانه خانه مناسب است.

 

دلایل متعددی وجود دارد که به نظر ما این یکی از بهترین آسیاب ها است. استفاده از آن آسان است و دستگاه آسیاب با همه چیزهایی که برای شروع نیاز دارید همراه است. وقتی ایده استفاده از گوشت را شروع می کنید ، ایده هایی را که برای چرخاندن گوشت به ذهنتان می رسد باور نمی کنید! آسیاب 500 وات.

 

ویژگی های کلیدی

 

چرخ گوشت برقی 500 وات

4 پوند در دقیقه

سرعت جلو ، عقب و پر کردن

شامل صفحات سنگ زنی ریز و درشت

صفحه پر کردن سوسیس از جنس استنلس استیل

طرفداران

 

موتور قدرتمندی که می تواند گوشت زیادی را در ساعت جابجا کند

تیغه های سنگ زنی فولاد ضد زنگ با دوام

منفی

 

فقط در meatyourmaker.com موجود است

چرخ گوشت CUISINART ELECTRIC

به احتمال زیاد ، شما قبلاً یک دستگاه Cuisinart در آشپزخانه خود دارید. این شرکت محصولات با کیفیت بالا تولید می کند که کار خوبی را انجام می دهند. چرخ گوشت برقی Cuisinart از سنت با کیفیت مقرون به صرفه پیروی می کند و یکی از بهترین در این لیست است. این موتور الکتریکی 300 واتی می تواند سه پوند در دقیقه تحمل کند. این شامل یک صفحه سنگ زنی فولادی متوسط و درشت و دو لوله با اندازه های مختلف برای پر کردن سوسیس است.

 

ویژگی های کلیدی

 

چرخ گوشت برقی 300 وات

3 پوند در دقیقه

دارای صفحات متوسط و درشت

دو عدد لوله پر کردن سوسیس

طرفداران

 

اندازه کوچک حجم زیادی از فضا را اشغال نمی کند

برای اکثر برنامه ها به اندازه کافی قدرتمند است

منفی

 

قدرتمندتر و گران تر از انتخاب برتر ما

قطعات فلزی قابل شستشو در ماشین ظرفشویی نیستند

چرخ گوشت برقی ALTRA 3-IN-1

چرخ گوشت Altra 3 در 1 کارهایی را که لازم است برای شما انجام می دهد. بسیار قدرتمند 350 وات است و می تواند تا سه پوند گوشت را در دقیقه آسیاب کند. دارای سه صفحه سنگ زنی برای آسیاب های درشت ، متوسط و ریز است. همچنین دارای یک لوله پر کننده سوسیس و یک تیغه برش اضافی است. طراحی شده است که به راحتی تمیز می شود ، اما قطعات فلزی باید با دست شسته شوند.

 

ویژگی های کلیدی

 

چرخ گوشت برقی 350 وات

3 پوند در دقیقه

شامل صفحات خوب ، متوسط و درشت است

طرفداران

 

بدنه تمام فلزی برای دوام طولانی مدت

هر آنچه برای شروع چرخ کردن گوشت خود نیاز دارید

منفی

 

قطعات فلزی با کیفیت پایین

برخی از مسائل مربوط به قابلیت اطمینان گزارش شده است

 

چرخ گوشت برقی SUNMILE SM-G31

این یک ماشین مقرون به صرفه است ، اما بسیاری از مردم از تمام نیازهای خود استفاده می کنند. این تکه های بزرگ گوشت را حمل نمی کند ، اما موتور 250 وات آنقدر خوب است که دو پوند در دقیقه را خرد می کند. این آسیاب دارای سه صفحه است. دارای بدنه و قطعات آلومینیومی است ، بنابراین باید با دست شسته شود. این ارزان ترین گزینه در لیست ما است و برخی از کاربران مشکلات بلند مدت کیفیت را گزارش کرده اند.

 

ویژگی های کلیدی

 

چرخ گوشت برقی 250 وات

2 پوند گوشت در دقیقه

شامل سه صفحه سنگ زنی است

شامل قوطی سوسیس

طرفداران

 

ارزان

برای سنگ زنی سبک وزن کافی است

منفی

 

برخی از مشکلات دوام گزارش شده است

 

ایندکسر